PDA

Arată versiune întreagă : iata o afacere ce merita incercata

kizzdosu
31.05.2006, 12:50
nu stiu daca se incadreaza aici dar o sa o spun totusi...am cautat multe programe de genul asta dar asta mi se pare mie cel mai plauzibil si mai simplu. nu stiu daca ati auzit de GDI (global domain international) care iti da domeniu .ws (vine de la web site) + 10 adrese de mail si multe alte pachete personalizate. eu recomand pentru ca si altcineva mi-a recomandat mie si este gratuit primele 7 zile dupa care treb sa platesti 10 dolari pe luna daca vrei sa continui, daca consideri ca nu merge anulezi pur si simplu. practic nu faci mare lucru decat sa trimiti lumea sa incerce (incercarea moarte n-are). stiu ca suna a reclama si poate chiar este, dar eu zic ca merita si este simplu. ce castiga ei? cate 10 dolari de la fiecare (eu sunt sigur ca 80 % din cei care incearca raman si platesc) + cat mai multi clienti pentru domeniile .ws
ce castigi tu? cate un dolar pe luna pentru fiecare om recomandat de tine (cat o sa fie inscris o sa primesti dolarul) si este pe 5 nivele adica cel adus de tine mai aduce si el cativa si mai primesti cate un dolar. pana acum am strans banii de abonamentul de 10 $ in cateva zile, cel care mi-a recomandat mie a ajuns in 2 luni la 190 $ pe luna, ceea ce mie mi se pare acceptabil. daca vreti sa incercati intrati pe www...... si la codul de acces introduceti alexsutu
detalii alexsutu@gmail.com
multumesc pentru atentie

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator. citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

sorin
31.05.2006, 13:10
Ti-am mutat mesajul aici, la publicitate, ca merge mai bine. Stau si ma intreb de ce oare nu ai folosit "alexsutu" si ca nume de forum. :thinking: