PDA

Arată versiune întreagă : O sa ajung pe 25 iunie in Chicago

siemensmm
15.05.2006, 11:40
Salutare!

Sunt student la Automatica si Calculatoare,Iasi si m-am inscris in programul Work&Travel prin care mi-am gasit job la Yellowstone National Park pentru vara asta.Mi-am luat bilet de avion Bucuresti-Chicago cu LOT pe 25 iunie si de acolo o sa merg cu Grayhound,asta e varianta cea mai ieftina pana la Yellowstone.

Problema e ca mai am 2 colegi care pleaca pe aceasi ruta numai cu 2 zile mai devreme adica pe 23 iunie .Vreau sa va intreb ce hoteluri mai ieftine sunt in Chicago unde colegii mei ar putea sa stea 1-2 zile pana apar si eu ca sa continuam drumul impreuna?

Astept raspunsurile voastre!

Va multumesc! Bafta!

bbogdanmircea
15.05.2006, 23:27
salut

Sunt colegul lui siemensmm si osa ajung pe 23 iunie in Chicago.

O sa fim pentru prima oara in America si chair am avea mare nevoie de ajutor.

Asteptam raspunsul vostru.

Mersi anticipat!

sorin
16.05.2006, 01:22
Vezi ca ti-am raspuns la celalalt mesaj pe care l-ai postat. smileys/smiley2.gif

susu_d22
07.03.2007, 15:11
a mai lucrat cineva la yellowstone? am 3 saptamani in care sa ma hotarasc daca sa accept un contract de server acolo sau nu vara asta. va rog daca stiti ceva despre cum se castiga acolo ca server(ma refer tips) sa-mi spuneti si mie

Alex_u
01.06.2007, 10:35
Buna,

Du-te pe www.Super8.com (http://www.Super8.com) si cautahoteluriin Chicago, pretul variaza intre $50-80 pentru camera cu 2 paturi duble.

Good luck!

gabrielB
15.06.2007, 17:25
colegele voastre cind vin?

glumeam! cum spunea antevorbitorul meu....vezi linkul ce l-a dat!

succes!