PDA

Arată versiune întreagă : ortodontie,implantologie,protetica mobila

drvacaru_marius
15.05.2006, 10:00
Am creat acest topic pentru a ajuta pe aceia dintre voi care doresc orice informatie legate de lucrari dentare, preturi informative, sfaturi stomatologice, etc . Numele meu este Vacaru Marius si sunt doctor stomatolog, MASTERAND IN EDENTATIE PARTIAL INTINSA cuCOMPETENTe IN IMPLANTOLOGIE,COMPETENTe IN RADIODIAGNOSTIC. In cadrul cabinetului in care profesez, CMI MARIODENT, DIN IASI, BD SOCOLA NR 17, TEL/FAX: 0232-255671 se face ortodontie,implantologie,protetica mobila pe sisteme speciale,si radiografii retroalveolare si protetica fixa ceramica pe titan si ceramica pe aur platinat.

Va astept cu intrebari si sper ca in cel mai scurt timp posibil sa va ofer si raspunsuri la ele...

sunny_adriana
05.06.2006, 23:03
ce medicament imi poti recomanda pt dureri puternice de dinti?smileys/smiley19.gif

violett
14.04.2008, 21:01
[QUOTE=drvacaru_marius]

Am creat acest topic pentru a ajuta pe aceia dintre voi care doresc orice informatie legate de lucrari dentare, preturi informative, sfaturi stomatologice, etc . Numele meu este Vacaru Marius si sunt doctor stomatolog, MASTERAND IN EDENTATIE PARTIAL INTINSA cuCOMPETENTe IN IMPLANTOLOGIE,COMPETENTe IN RADIODIAGNOSTIC. In cadrul cabinetului in care profesez, CMI MARIODENT, DIN IASI, BD SOCOLA NR 17, TEL/FAX: 0232-255671 se face ortodontie,implantologie,protetica mobila pe sisteme speciale,si radiografii retroalveolare si protetica fixa ceramica pe titan si ceramica pe aur platinat.

Va astept cu intrebari si sper ca in cel mai scurt timp posibil sa va ofer si raspunsuri la ele... Buna ziua. Ma intereseaza subiectul despre ortodontie. Mai esxista acest cabinet?

violett
14.04.2008, 21:07
M-ar interesa ce fel de aparate dentare se pun la acest cabinet si daca medicii de aici trateaza si pacienti adulti, tercuti de 40 de ani. Sper sa mai existe cabinetul. Mi se pare important sa se poate primi informatii si pe net de la un cabinet stomatologic. Astept sa repuneti subiectul pe "picioare".