PDA

Arată versiune întreagă : intrebari

Timi
14.05.2006, 06:32
1.Se pot procesa actele prin Consulatul de la Cluj si sustinerea
interviului in Cluj sau trebuie sa fie Buc.? Scrie pe acte ca cel mai
apropiat consulat sau ambasada de orasul tau si noi suntem in Tag-Mures.smileys/smiley92.gif

2.Cam cat coasta analizele medicale?

3.Am citit undeva sau auzit undeva, nu mai stiu sigur, ca biletul de avion este pe gratis, platita de State. E adevarat?

sorin
14.05.2006, 06:54
Referitor la unctul 3 iti pot spune ca asta ai citit-o pe siteurile de gen "tzeapa" care promit orice numai sa-ti ia banii ca sa te inscrie ei la loterie. Inscrierea este absolut gratuita pe siteul oficialdar nimeni nu iti da bilet de avion gratuit.

usdream
14.05.2006, 07:38
nu am mai auzit de interviu la CJ si nu cred ca se poate . Analizele medicale la CMU Bucuresti : 49 euro + 26 RON de persoana .

ionitzagaby
31.08.2006, 04:20
Intrebari adresate la interviul pentru viza c1d.

ionitzagaby
31.08.2006, 04:21
Va rog raspundeti-mi ca mie frica desi nu cunosc persoane care sa leie refuzate dar as vrea sa fiu pregatita cat de cat.

Multumesc.

bittersweet
31.08.2006, 06:07
trebuie sa cauti raspunsuri la alt subforum, aici se vb despre loteria vizelor.

adi024
31.08.2006, 15:39
HI TIMI,

REFERITOR LA PUNCTUL 1 ASA CUM A SPUS SI USDREAM ,INTERVIUL ARE LOC LA CONSULATUL AMERICAN DIN BUCURESTI( NU CONTEAZA UNDE LOCUIESTI).

REFERITOR LA PUNCTUL 2,RASPUNSUL CORECT ESTE CEL DAT TOT DE US DREAM. APOI TREBUIE SA MAI STII CA ANALIZELE MEDICALE ACUM 10 ANI( CIND AM CISTIGAT LA LOTERIE)SE FACEAU LA SPITALUL COLENTINA. NORMAL CIND VREI PRIMI O HIRTIE CIND ESTI ANUNTAT PT. INTERVIU ,ACOLO IN ACEEA HIRTIE TREBUIE SA SCRIE UNDE TE VEI DUCE SA FACI ANALIZELE MEDICALE.

REFERITOR LA PUNCTUL 3 SA STII CA ESTE CORECT RASPUNSUL LUI SORIN.