PDA

Arată versiune întreagă : mi-a mai fatat mintea o idee

Who-Am-I
09.05.2006, 22:42
dragii mei.. e mare rau coada la gaz.. nu vrea nimeni sa ii faca o surpriza vreunei matusi mai in varsta din romania? ma ofer sa stau eu la coada in locul ei! pot sa stau si la compensate sau la orice alt tip de coada! tarife promotionale pentru servicii ireprosabile! astept oferte!

ps- a nu fi catalogata drept nesimtire crasa ideea.. numiti-o mai degraba disperare..smileys/smiley19.gif

Pisoi
10.05.2006, 11:59
...la niste idei mai plauzibile poate vei avea mai mult succes de vreun raspunssmileys/smiley2.gif...altfel cred ca irosesti si timp si credibilitatesmileys/smiley18.gif

P.S. daca mai ai idei similare le poti posta aici, nu cred ca e necesar sa mai deschizi alt topic de ideismileys/smiley4.gif

Who-Am-I
10.05.2006, 22:26
mai mult de-atat nu ma duce capu' Pisoi.. poate imi explici si mie ce inseamna pentru tine "idee plauzibila".. da-mi si mie un exemplu sau mai bine deseneaza-mi ca sa fii sigur ca si inteleg..

angeline
10.05.2006, 23:50
Who-Am-I...in fiecare zi te hranesti cu ideeile, ofertele si serviciile talesmileys/smiley75.gif?

lara_iulia
11.05.2006, 00:49
Pisoi, ma simt "ofensata"smileys/smiley18.gif, de atitudinea ta "neloiala". smileys/smiley5.gifAdica pe mine ma "muti" de la"caut loc de munca..."la "matrimoniale...", cand am crezut ca voi face si eu un "bine", smileys/smiley4.gifsa-si gaseasca omul si servici si "nevasta", iar pe acest "patriot" il lasi aici sa-si imigreze (sau poate este sinonim cu sa-si fete...?!)"ofertele de servici".

Poate ca din "plata"stransa dupa "serviciile" prestate vrea si el sa imigreze cu tot cu ideile lui geniale?! smileys/smiley19.gif

De ce esti "subiectiv" cu lumea...si numai pe unii ii avantajezi...?!.smileys/smiley6.gif

angeline
11.05.2006, 02:21
lara_iulia nu te lasa prea mult "ofensata" smileys/smiley36.gif ...este sensul real al impartialitatii moderatorului si nicidecum o atitudine "neloiala"...nici eu nu am fost tratata altfel cand la postarea ta am comentat si am depus efort esential cu argumente vizuale cocrete siam fost "mutata" taman la offf-topic, deci concluzia ?!...no ofence, no subiectivism,ci impartialitate totala smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

Pisoi
11.05.2006, 05:36
mai mult de-atat nu ma duce capu' Pisoi.. poate imi explici si mie ce inseamna pentru tine "idee plauzibila".. da-mi si mie un exemplu sau mai bine deseneaza-mi ca sa fii sigur ca si inteleg..

OK, se pare ca tu cautiun jobbazat pe ideile talesmileys/smiley2.gifdeci topicul nu are nici o legatura cu "Imigrare, vizita...."smileys/smiley18.gif...nici o ofensa pentru nimenismileys/smiley1.gif...asa ca am sa mut topicul la "Cautare de locuri de munca"smileys/smiley4.gif

...un exemplu de idee plauzibila ar fi sa incerci sa-ti gasesti un asociat in export/importsmileys/smiley2.gif...ce anume? n-am ideesmileys/smiley75.gif...poate iti mai fata tie vreunasmileys/smiley36.gif