PDA

Arată versiune întreagă : Sa vezi .. si sa nu crezi

ionut_p
08.05.2006, 06:07
Salutari la toata lumea ..
Chiar zilele trecute vb cu cineva unde am pleca .. pana la urma tot in state am zis amandoi ..
Ok ..
Azi'dimineata .. vin la job .. portarul ma retine .. "Domnul .. aveti un plic" .. eu "Cumm?!" .. si imi da un plic maricel alb .. ma uit pe el .. "Mai ce draq e cu asta?!" ... "Aaaa .. astia de le CISCO au trimis certificarea CCNA" ..
Bun .. urc in birou .. desfac plicul si caut un carton mai gros .. lipsa .. "ce naiba este asta" cand citesc "Felicitari ... Va aflati printre .." un minut .. pauza .. neuronii mei .. praf .. dar cand?! .. cum?! .. astept sa treaca furtuna .. mi'am adus aminte .. acum ceva timp am gasit pe al meu coleg ca incerca sa se inscrie .. si .. uite ca m'am inscris si eu.
Vorbesc deja prea mult (se cunoaste ca am emotii) si nu'mi sta in fire ..
Acum intrebari:
1) Maine dim tre sa plec intr'o delegatie la Bucuresti pana la sfarsitul saptamanii .. pot sa trimit plicul saptamana viitoare .. nu este prea tarziu? .. pe o hartie este trecuta data de 12 Aprilie 2006 .. am inteles pot sa le trimit si dupa doua luni .. sau nu?!
2) Case Number: 2007EU0000501X .. are relevanta numarul asta? .. la ce sa ma astept? .. dupa el sunt programat la interviu?
3) Formularul pot sa'l editez elecronic? .. il downladez .. apoi modific pdf-ul .. il listez .. apoi semnez
Ufff .. am emotii .. doar atat pentru inceput ..
Bafta la toata lumea

usdream
08.05.2006, 06:20
felicitari !!!smileys/smiley17.gif

roxanici
08.05.2006, 08:00
In primul rand felicitari!
@ E de preferat sa il trimiti cat mai repede..noi l-am trimis dupa 2 saptamani de la primire.
@numarul acela este numarul tau "de ordine" cum s-ar spune..in functie de CN vei fi programat la interviu. Din septembrie se vor anunta oficial primele CN-uri care vor fi chemate la interviu, ptr luna octombrie.
@ de ce sa il editezi electronic cand il poti folosi pe cel din plicul 1? Faci copii xerox si le folosesti pe alea ptr ciorne. Sau ai gresit deja originalele? smileys/smiley36.gif Poti sa le folosesti si pe alea gasite de pe net dar nu cred ca are rost sa te complici.

catacaz
08.05.2006, 08:00
Cam aceeasi chestie si la mine ... numai ca eu ma intorceam din concediu smileys/smiley32.gif

ionut_p
08.05.2006, 20:39
Multumesc
1) saptamana viitoare am sa le trimit
3) ma gandeam sa fie cat mai citet

angeline
08.05.2006, 20:45
felicitari fericitule ! smileys/smiley1.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gifsi bafta !

pssa mai scrii...imi place stilul cu suspansde laprima postaresmileys/smiley36.gif