PDA

Arată versiune întreagă : Intrebare pt. DS-230 PartI

lorelici
08.05.2006, 05:06
la pc. 14 Name of spouse, sotul meu mai trebuie sa completeze daca eu am castigat????sau trece N/A???
Multumesc!
Lorelici

lorelici
08.05.2006, 05:24
deci ce-a mai tare intrebare...cu ce pasta trebuie completate formularele????Albastra sau neagra????

roxanici
08.05.2006, 08:08
Poti folosi ori neagra ori albastra..numai sa nu fie tush..ca ala se imprima si pe verso..sa scrii citet, frumos si fara graba. Mie mi-a cam tremurat mana pe pix cand am scris. Am facut poze la formulare si la plicsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif sa le am amintire.

lorelici
08.05.2006, 08:29
multumesc roxanici dar nu stii ce sa scrie sotul meu la intrebarea 14 din formularul DS230 "Name of soupose", pt. ca eu fiind castigatoarea cred ca nu trebuie sa ma mai treaca pe mine...
Lorelici

roxanici
08.05.2006, 08:34
Lorelici..nu mai tin mintesmileys/smiley18.gif..ptr ca noi am trimis formularele separat..eu inainte si sotul meu dupa 2 saptamani (ne-am casatorit dupa primirea primului plic)..sigur iti va raspunde usdream sau altcineva care isi mai aduce aminte.smileys/smiley9.gif

Tom1975
08.05.2006, 09:09
In primul rand felicitari Lorelici pentru ca ai ajuns sa completezi acel formular , m-am uitat si eu peste el pentru ca sper ca in curand sa il completez si eu ( logodnica mea a primit instiintarea ca i-a fost acceptata petitia pentru viza mea de logdna ) si parerea mea e ca nu conteaza care din voi a cistigat , formularul il completati fiecare cu datele care se cer acolo pentru ca este vorba de datele voastre biografice .Daca gresesc sper sa ma corecteze cineva .