PDA

Arată versiune întreagă : prestari servicii

Who-Am-I
08.05.2006, 03:29
smileys/smiley19.gifai plecat din romania si ai uitat sa otravesti cainele vecinului care ti-a traumatizat copilaria? smileys/smiley18.gifnu ai apucat sa il bati pe fostul tau prieten care te-a inselat in ultimul an de liceu cu cea mai buna prietena a ta? smileys/smiley7.gifti-ai dorit sa urinezi pe mormantul unui profesor care te-a lasat corigent dar ai plecat inainte sa moara? smileys/smiley5.gifte gandesti ca bunicuta ta nu o sa mai poata sa dea la iarna zapada la o parte din fata portii? smileys/smiley5.gifti-ai lasat prietenul in urma si nu poti sa afli daca inca te mai asteapta sau si-a gasit alta?smileys/smiley11.gif ai plecat din romania si crezi ca ai mai fi avut cate ceva de rezolvat cate ceva pe-aici? smileys/smiley1.gifpot sa fac eu asta in locul tau!!! astept oferte.

ioosergiu
12.05.2006, 11:24
Who-Am-Ismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Iti multumesc ca existi. Eu pana
acum eram asa mai "nefericit" pentru ca sunt urat si prost. Din acest
moment sunt foarte fericit pentru ca stiu pe cineva care e "mai bogat"
la cel putin una dintre calitatile mele mai sus amintite . smileys/smiley36.gif</span>

</span>

Pisoi
12.05.2006, 11:35
...acest topic cred ca se incadreaza mai bine la Cautare locuri de munca... smileys/smiley2.gifasa ca am sa-l mut acolosmileys/smiley1.gif