PDA

Arată versiune întreagă : afacere

darkcremathor
21.04.2006, 01:41
cine este interesat de o afacere sau munca, care se presteaza la domiciliu, profitabila, merita sami trimiteti un mail cu subiect "rog detalii despre afacerea dumneavoastra"; prea multe nu pot spune in acest anunt asaca va rog, pe cei interesati sa-mi trimiteti un mail iar eu va voi informa tot printr-un mail cu datele necesare; la profiturile de care vor beneficia userii, merita acest mail sa fie trimis;

21.04.2006, 01:59
Ai uitat sa dai adresa....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

-valentin-
21.04.2006, 10:37
mugatu-le e nou lasa-l . o sansa pentru incepator ca o ia la fuga dupa aia si nu mai stim cum sa facem bani smileys/smiley36.gif

christianT
21.04.2006, 15:49
darkcremathor,

Si eu iti propun o afacere de milioane. Posed foarte multa lene, in cantitati inepuizabile as putea spune. Daca doresti putem face un joint venture, eu iti trimit de aici din Canada lene romano-canadiana si tu o vinzi cu un profit mare acolo in Romania. Trebuie sa recunosti ca lenea romano-canadiana nu se gaseste pe toate drumurile, si in plus este de calitate, iti garantez eu asta. Ei, ce zici? facem de-o afacere?

Lene de toate categoriile de lux, la preturi abordabile. smileys/smiley2.gif

mihutza_ro
21.04.2006, 21:04
m-as baga si eu in joint venture-ul asta, ca am un potential urias. asta numai in cazul in care nu iau painea de la gura nimanui :)

cum zice si folcloru: Am o lene de ma doare :)

22.04.2006, 02:52
Valentin, eu nu m-am luat de om, am vrut doar o adresa sa stiu unde sa trimet milioanelesmileys/smiley2.gif

darkcremathor
30.04.2006, 13:10
na ma darkcremathor@yahoo.com :-P