PDA

Arată versiune întreagă : Any Hot Guys In NY ?

18.04.2006, 16:34
smileys/smiley120.gifsmileys/smiley102.gif

Mai exista tipi misto prin NY cu care sa-ti faca placere sa-ti petreci timpul liber ( putin cat e )smileys/smiley1.gif?

Nu sunt interesata de casatorie pentru acte, viza, sau alte formalitati

Nu sunt interesata de persoane pesimiste, pline de sine, superficiale, egocentrice,arogante ,filistine, obosite, care dau un sens negativ vietii, badarane.

Sunt interesata de persoane interesante intre 29-35 de ani,peste 1,83, bine proportionatesmileys/smiley2.gif, cu care poti sa-ti petreci timpul intr-un mod placut si util.

Ps: A nu se confunda mesajul cu un anunt matrimonial

Am si eu aceasta curiozitate

romconstruction
19.04.2006, 10:42
smileys/smiley2.gif dar daca sunt putin mai grasuti, 1.79 dar plini de viata si interesati in aceeasi placere ca si placerea ta ce ai zice

19.04.2006, 11:48
de obicei hot guys, au deja prieteni!smileys/smiley2.gif

19.04.2006, 14:55
Kadades,

smileys/smiley14.gifSi daca au deja prieteni,nu pot sa-si faca prieteni noi?

Iti multumesc pentru incurajari anywaysmileys/smiley17.gif

19.04.2006, 15:11
smileys/smiley2.gif dar daca sunt putin mai grasuti, 1.79 dar plini de viata si interesati in aceeasi placere ca si placerea ta ce ai zice

Depinde ce intelegi prin putin mai grasutismileys/smiley92.gif,

05EVOMR
20.04.2006, 11:52
smileys/smiley120.gifsmileys/smiley102.gif

Mai exista tipi misto prin NY cu care sa-ti faca placere sa-ti petreci timpul liber ( putin cat e )smileys/smiley1.gif?

Nu sunt interesata de casatorie pentru acte, viza, sau alte formalitati

Nu sunt interesata de persoane pesimiste, pline de sine, superficiale, egocentrice,arogante ,filistine, obosite, care dau un sens negativ vietii, badarane.

Sunt interesata de persoane interesante intre 29-35 de ani,peste 1,83, bine proportionatesmileys/smiley2.gif, cu care poti sa-ti petreci timpul intr-un mod placut si util.

Ps: A nu se confunda mesajul cu un anunt matrimonial

Am si eu aceasta curiozitate

It depends, tu iest Hot Girl?

20.04.2006, 13:53
If you are a hot guysmileys/smiley118.gif,I guess youmight find out

21.04.2006, 11:38
scuze..ma refeream la partners, nu prieteni.smileys/smiley2.gif

21.04.2006, 12:02
Din pacate de obicei hot guys nu se "stabilesc "intr-o relatie prea repede ci cauta,cauta......

Speram ca nu sunt stabiliti chiar totismileys/smiley4.gif

NJGirlPower
25.04.2006, 07:58
http://www.greataupair.com/photos/aupair/148000/148548.jpgrid=176919000 (javascript showPhoto'148548', 700, 560)

Is this what you consider A Hot Girl????

I dont think so, more like get a hair cut and learn how to fold your legs, and sit up straight. smileys/smiley36.gif

NJGirlPower
25.04.2006, 08:11
</v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape> http://pg.photos.yahoo.com/ph/njgirlpower/page?.file=preview (http://pg.photos.yahoo.com/ph/njgirlpower/page?.file=preview.html) .html </v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape></v:imagedata></v:shape> (java&#115;cript showPhoto'148548',%20700,%20560)

NJGirlPower
25.04.2006, 08:17
http://us.a2.yahoofs.com/users/4444c3f9z6cfc771a/ec2dre2/__s (http://us.a2.yahoofs.com/users/4444c3f9z6cfc771a/ec2dre2/__sr_/faf2re2.jpg?phY9mTEBGV4l0GSh) r_/faf2re2.jpg?phY9mTEBGV4l0GSh

NJGirlPower
25.04.2006, 08:23
http://us.a2.yahoofs.com/users/4444c3f9z6cfc771a/ec2dre2/__sr_/faf2re2.jpgphY9mTEBGV4l0GSh

here she is the HOT GIRL dakina_ny

NJGirlPower
25.04.2006, 08:25
http://us.a2.yahoofs.com/users/4444c3f9z6cfc771a/ec2dre2/__s (http://us.a2.yahoofs.com/users/4444c3f9z6cfc771a/ec2dre2/__s r_/faf2re2.jpg?phY9mTEBGV4l0GSh ) r_/faf2re2.jpg?phY9mTEBGV4l0GSh

or click this for the pic.

the post reply wont let me post the pic.

25.04.2006, 15:10
Jersey girlsmileys/smiley8.gif-is that where you are from (I could have sworn smileys/smiley9.gif) -if you are getting bored find something useful to do-for ex read a book -it might lighten you up but I'm not sure

Pisoi
26.04.2006, 06:49
the post reply wont let me post the pic.

...daca vrei sa postezi poze"glumete" mai bine lasa-te pagubassmileys/smiley2.gif...dar daca ai de gand sa postezi ceva la subiect trimite-mi pm si spune-mi ce vrei de fapt sa postezismileys/smiley4.gif

13.05.2006, 06:01
Cred ca i-am speriat prea tare pe barbatii din Ny,sau poate sunt prea drastice cerintele.......just kiddingsmileys/smiley1.gif

sauzimdebine
13.05.2006, 06:27
just kiddingsmileys/smiley2.gif cred ca nu ai
convins, altfel se gasea cineva sa-ti raspunda, ca doar nu or fi toti
ca mine: peste limita de varsta; sub inaltimea minima; disproportionat;
samd. Mai incearca, poate vei reusi.

13.05.2006, 08:59
Scopul nu era de a convinge pe cineva,era doar o curiozitate.Am intalnit fel de fel de persoane in Ny ,unii mai ciudati decat altii,dar nu am reusit sa stabilesc cat de cat de relatie de prietenie (nici nu sper sa am persoane apropiate cum aveam in Romania-mi se pare cam imposibil mai ales in Ny),sau macar de comunicare.Cine stie,poate sunt eu mai greu de inteles....

13.05.2006, 09:29
dakina, este greu (in ziua de astazi) sa-ti faci un prieten - in adevaratul sens al cuvantului. Este la fel de dificil ca atunci cand iti cauti jumatatea.

noi doi, am avut placerea - candva - de a schimba cateva cuvinte, si pot spune ca nu mi-ai parut greu de inteles. din contra.. mi-ai lasat o impresie foarte buna din toate punctele de vedere. smileys/smiley1.gif

Mult succes. smileys/smiley2.gif

13.05.2006, 14:55
Chiar ne-am intalnitsmileys/smiley5.gif? Mi-ar placea sa stiu unde si candsmileys/smiley92.gif.....banuiesc ca in Ny.Poate imi dai niste indicii....

13.05.2006, 21:38
nu</span> in NY, iar alte indicii nu-ti dau; cu riscul de a fi catalogat un.. 'rau'.

in schimb, tot ce-ti doresc este sa-ti pastrezi intact, ceea ce eu numesc coltul Pasarii Phoenix, adica acea rezeva din tine care te face sa renasti.

.. era sa uit! neaparat, sa porti in continuare acel zambet care pleaca dinauntrul tau.. asta ma face sa ma duc cu gandul la o afirmatie atribuita lui Shakespeare, care spune: ' Cea mai de pret nestemata a unei femei este zambetul ei'. smileys/smiley2.gif

In incheiere, iti multumesc pentru ca ai acordat timp acestui ultim dialog al nostru.

In ceea ce va priveste pe voi dragilor, sper ca v-am dat de gandit si veti acorda putin timp acestei persoane deosebite, iar cu timpul veti invata sa apreciati prietenia oferita.

14.05.2006, 05:59
Ma faci foarte curioasa.....n-am cum sa-mi dau seama cine se ascunde in spatele lui Ens*,si sunt chiar surprinsa ca ai o parere atat de buna despre mine(de obicei sunt rea si ironica cu males).

Ens* ...dar daca ma confunzi si ma iei drept altcineva?

Esti sigur ca vorbesti despre aceeasi persoana?

Poate totusi imi dai niste indicii,se poate si pe pm,

thanks

sauzimdebine
14.05.2006, 06:59
In ceea ce va priveste pe voi dragilor, sper ca v-am
dat de gandit si veti acorda putin timp acestei persoane deosebite, iar
cu timpul veti invata sa apreciati prietenia oferita.

Sper ca te adresezi doar celor intre x si z kilograme, aflati in jurul
varstei de y +/- 2 ani, cu bicepsii proeminenti si fara burta sau
doamne fereste chelie, o adevarata pacoste cand vine vorba de a defini
o persoana proportionata. Nu de alta dar nu as vrea sa-mi reprosez ca
nu am incercat sa inteleg, sa ma apropii si sa ma bucur de prietenia
unei persoane deosebite.

... sunt chiar surprinsa ca ai o parere atat de buna despre mine(de obicei sunt rea si ironica cu males).
....

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif pai de ce nu spui de la inceput ca de fapt tu vrei doar fetite in jurul tau

14.05.2006, 11:14
Cred ca esti putin ofticat ca nu te incadrezi in cerintesmileys/smiley7.gif...

Mesajul este referitor la persoanele cu care mi-ar face placere sa-mi petrec timpul libersmileys/smiley20.gif,prietenie care poate ca duce undevasmileys/smiley35.gif. Nu sunt superficiala,si nu caut bicepsi sau alte "forme de relief"smileys/smiley76.gif, dar avand 1,78 mi-e cam greu sa cred ca mi-ar cadea cu tronc un tip de 1,65-70.

Nu cred ca e o pacoste sa definesti o persoana bine proportionata,sau atletica-iti dai seama si cand vezi lumea pe strada care e cu surplusuri vizibile sau cu un fizic placut-si nu e nevoie sa ai pachete de muschi etc

S-ar putea sa ai mai multa experienta la cum sunt barbatii intr-o relatie decat cum sunt femeile,desi e cu semnul intrebarii.

Recunoaste ca femeia trebuie sa fie putin reasmileys/smiley119.gif si ironica ,macar la inceput,ca sa-i dea putina bataie de capsmileys/smiley57.gif si sa-l provoace pe EL;iar daca reuseste sa domine(in sensul bun) inseamna ca e ceva de barbatia lui.

N-as vrea sa spun ce vreau eu in jurul meu ,ca sa nu te simti complexat.smileys/smiley2.gifDar trust me,I've got good taste in mensmileys/smiley16.gif (problema e ca in America sunt cam greu de gasit...cei de valoare)

Sa auzim de bine

sauzimdebine
14.05.2006, 12:11
Ofticat ca nu ma incadrez in cerintele tale? Nici pe departe, chiar
deloc pot afirma cu certitudine. Am o viata de care sunt multumit. Nu
sunt disperat in a gasi pe acel cineva cu care sa-mi impart timpul
liber, nu am nevoie de alti prieteni, nu in sensul ca nu as accepta noi
prietenii, ci in sensul de ai cauta prin eter, nu caut alte persoane
interesante, ... ma simt fericit cu ceea ce am si cu cei pe
care-i am langa mine. Daca corespund cerintelor tale sau nu, pur si
simplu nu este ceva cu care sa-mi bat capul. In fond si la urma urmei
nu esti decat "un user" din spatele sticlei si nu pot decat sa judec
ceea ce scrii pe aici. Si pana acum nu mi-ai aratat decat nesiguranta,
pretentii, ca or fi fondate sau nu ramane de vazut, pentru altii nu
pentru mine, neincredere in fortele proprii si lipsa de respect pentru
propriati persoana, lucruri nu prea magulitoare si nici pe departe de a
constitui in vreun fel acel 'vino-coa" de care ai avea nevoie ca sa-mi
starnesti curiozitatea.

Sa nu intelegi gresit si sa crezi ca as avea o parere proasta despre
tine. Nu as putea spune ceva rau atat timp cat nu-mi dai ocazia. Dar
nici nu starnesti interes, nici macar in cineva ca mine, nu ca as fi de
lasat doar ca am sarit de limita de varsta. De aceea, stau si ma intreb
daca ai sanse cu vreun tip bine facut si frumos ca Brad Pitt si
inteligent pe deasupra. Mult noroc si sa fie sa gasesti ceea ce cauti.

14.05.2006, 13:58
As putea sa ma contrazic cu tine probabil mult timp,dar nu am timp de dueluri verbale.Aveam si eu o curiozitate pe care mi-am exprimat-o pe acest site si s-au gasit unii sa aiba obiectii sau sa dea explicatii cand nu li s-au cerut.Eu nu am facut decat sa incerc sa te lamuresc-din moment ce te-ai invitat "in discutie"-dar vad ca tot in ceata esti.Fiecare cu parerea lui.

sauzimdebine
14.05.2006, 15:56
Cata vreme arunci curiozitatea pe forum nu poti acuza pe nimeni ca se
invita in discutie, asta daca esti intradevar "o persoana demna de
atentie", fiind dreptul fiecarui membru al forumului, daca vrea, de
a-si expune punctul de vedere, fie ca-ti place fie ca nu, fie ca este
in acord cu al tau fie ca nu.

Ceata de ma invaluie pe mine, fiind un fenomen al naturii, o sa dispara
mai devreme sau mai tarziu, lucru pe care nu-l pot spune despre negura
sufleteasca in care te scufunzi cu fiecare mesaj pe care-l trimiti pe
acest subiect.

Cat despre lamurit nu ai ce sa lamuresti, nu pe mine in orice
caz. Doar reafirmi ceea ce noi toti stiam de la inceput, faptul
ca tu nu poti avea o relatie normala, cu o persoana normala, cata vreme
cauti frumusetea sufletului in aspectul fizic. Eu pot intelege ca tu
esti o frumusete si ca atare vrei sa fii alaturi de o alta frumusete,
dar, oricat as vrea, nu pot intelege de ce cauti sufletul ratacind doar
la suprafata fizicului. Pacat ca nu poti patrunde si-n interior. Ai
descoperi ca exista comori dincolo de kilograme, forme, varsta si alte
criterii ce pentru tine definesc a "hot person".

14.05.2006, 16:38
Intr-adevar?Sunt impresionata de mesajul tau......mai lamureste-ma putin si poate voi reusi sa patrund dincolo de ce vrei tu.....

Uite acum sunt in perioada in care,dupa ce am explorat tipi cu kilograme ,forme si varsta,caut doar Hot,Hot guys.Ai ceva impotriva?

Ma invit si eu in discutii cand am ceva de spus,in comparatie cu remarca ta din primul mesaj.

Chiar nu vad care e rostul tau in topicul asta,dar mai lamureste-ma

sauzimdebine
14.05.2006, 16:53
Bateam apa-n piua ca sa nu te simti singura. Dar daca-ti deranjez
privirea cu imaginea mea, ramai cu bine si multa bafta in continuare.

14.05.2006, 16:56
deci ..in concluzie..pe cind nunta?smileys/smiley1.gif

14.05.2006, 20:00
inalta dom'le inalta..

15.05.2006, 10:38
e lunnga, nu inalta!smileys/smiley36.gif

15.05.2006, 17:25
draga dakina,
in viata, in general all the handsome men are gay... just likeall the best women are married (or engaged!), so you have tolive with them too: thebaldies, the chubbies,and the non-metrosexualsmileys/smiley17.gif; but you don't discourage yourself, keep tryingiar pentru inspiratie si exercitiu spiritual iti recomand rubrica The Dating Life din AM NYC, or check the author's website: http://www.juliaallison.com/ (http://www.juliaallis&#111;n.com/)

Keep us posted!

romconstruction
14.09.2006, 17:38
UNA BARABT TREBUIE SA FIU PUTIN MAI FRUMOS CA DRACU, DAR SA AIBA DRAGOSTE DE VIATA

15.09.2006, 01:25
Mesajul este referitor la persoanele cu care mi-ar face placere sa-mi petrec timpul libersmileys/smiley20.gif,prietenie care poate ca duce undevasmileys/smiley35.gif. Nu sunt superficiala,si nu caut bicepsi sau alte "forme de relief"smileys/smiley76.gif, dar avand 1,78 mi-e cam greu sa cred ca mi-ar cadea cu tronc un tip de 1,65-70.

Uite ca si pentru barbatii inalti e o problema. SI eu am 1.85...si nimik nimik la orizont...smileys/smiley19.gif

Recunoaste ca femeia trebuie sa fie putin reahttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley119.gif si ironica ,macar la inceput,ca sa-i dea putina bataie de caphttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley57.gif si sa-l provoace pe EL;iar daca reuseste sa domine(in sensul bun) inseamna ca e ceva de barbatia lui.

N-as vrea sa spun ce vreau eu in jurul meu ,ca sa nu te simti complexat.http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley2.gifDar trust me,I've got good taste in menhttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley16.gif (problema e ca in America sunt cam greu de gasit...cei de valoare)

[/QUOTE]

Ei cum asa....nu te uiti la noi..la mine...barbati de valoare....si modesti..nevoie mare.smileys/smiley1.gif

alfred25
16.09.2006, 10:22
So far you got about 800 of them!!!

Can you handle that?

alfred25
16.09.2006, 10:38
Scumpa, draga dakina_NY,

Daca te-ai uita din exterior la schimbul de replici pe care l-ai avut cu sauzimbebine ai vedea ca te-ai facut de mare kaka si sincer nu cred ca ai vrut sa-l enervezi, ci datorita faptului ca esti nefericita si foarte plictisita.

Pacat ca ii plictisesti si pe altii cu astfel de lucruri.

stii vorba americanilor.....get a fuc...ing life

tedd
19.09.2006, 15:44
Dragilor,...

Buna seara. Pe vremuri multi din noi urmaream emisiunea "comici vestiti ai ecranului" sa ne mai descretim fruntile. Din ce eu imi amintesc, emisiunea respectiva imi pare gluma proasta rasfoind "matrimonialele" din forum... sinteti grozavi. Keep going, avem nevoie sa zimbim in fiecare zi.

Si, ca o remarca, cred ca este cea mai proasta inspiratie a unui tip (tipa) a posta aici un anunt matrimonial invaluit in o cit de mica umbra de seriozitate...smileys/smiley32.gif

Have a nice time you all

CameliaXX
22.09.2006, 11:50
nu cred in virtual love....sau virtual..forum love...

sammuel
28.10.2006, 05:46
ieri am ajuns si eu in new york si nu cunosc mai pe nimeni aici mi-ar face placere sa cunosc o fata dragutza (ca minesmileys/smiley36.gif) sau mai multe nu ca prietena (sau cine stie) dar ca amica as prefera. am 25 ani , id meu de mess e ianisroua sau tel 502 295 7809 e nr de ky fiinca an stat 2 sapt in louisville. Pupicii!!!

02.11.2006, 17:45
ia pazea

02.11.2006, 22:17
cunosc eu 2 tipi dar vad ca nu pot sa le atasez poza< =""><!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}