PDA

Arată versiune întreagă : Loteria Vizelor

horea_adrian
27.03.2006, 15:00
salutare

Si eu sunt nou pe aici, si am aplicat si eu doar o singura data la loteria vizelor adica m-am inscris in nov 2005 pt dv2007, cum primesc raspunsul, in plic acasa, sau exista o lista afisata undeva pe ceva site. Iar termenul in care afli daca ai castigat este mai-iun-iul 2006 ?

Multumesc

sorin
27.03.2006, 15:36
Nu exista nici o lista afisata nicaieri. Castigatorii sunt anuntati individual, prin posta, in perioada mentionata de tine.

O bere la postas nu strica....profilactic smileys/smiley1.gif

horea_adrian
27.03.2006, 15:47
Multumesc mult, da chiar mai mult decat o bere

roxanici
27.03.2006, 19:01
salutare

Si eu sunt nou pe aici, si am aplicat si eu doar o singura data la loteria vizelor adica m-am inscris in nov 2005 pt dv2007, cum primesc raspunsul, in plic acasa, sau exista o lista afisata undeva pe ceva site. Iar termenul in care afli daca ai castigat este mai-iun-iul 2006 ?

Multumesc
In primul rand iti dorim mult noroc la alegerea "lozului castigator". Exista o lista afisata pe un site oficial dar nu contine numele castogatorilor ci doar numarul celor selectati pe fiecare tara in parte. Perioada primirii plicurilor inca nu se stie cu exactitate, inscrierile au inceput mai devreme si este posibil ca si plicurile sa fie expediate mai repede. Este doar o supozitie. Multa bafta tuturor!