PDA

Arată versiune întreagă : Loteria vizelor?

karla
26.03.2006, 19:29
Ce stiti despre legea privind eliminarea "Loteriei vizelor"?

sorin
27.03.2006, 01:55
Ceea ce stim pana acum este ca ramasese in stadiul de a fi votata de Senatul SUA legea de a fi scoasa, dupa ce fusese deja aprobat de Camera Reprezentantilor. smileys/smiley18.gif

megaderam
13.05.2006, 22:20
eu am gasit o gramada de site uri care isi cistiga banii ca si intermediari in loteria vizelor care te invita sa te inregistrezi pentru DV2008 insa pina acum nu exista ceva oficial care sa confirme existenta loteriei DV 2008 si pina in septembrie nu cred sa stim ceva sigur. smileys/smiley18.gifInsa dupa cum se vad lucrurile pina acum chiar daca presedintele ar semna modificarea acestei legi, lucru care sper din tot sufletul sa nu se intimple,ea,modificarea,care ar insemna disparitia loteriei vizelor,ar intra in vigoare in anul fiscal urmator,ceea ce inseamna din octombrie 2006smileys/smiley5.gif! In septembrie insa ar trebui sa se anunte perioada de aplicare oficiala asa pina in septembrie nu putem stii nimic sigur!Mierda!(caca) cum zic spaniolii. eu mai am citeva informatii care spun ca loteria va continua dar Romania nu v a putea participa ......dar imi pare rau sa recunosc ca toate astea nu decit speculatii pina in septembrie.Oricum daca aflati voi cite ceva v as multumi sa puneti pe forum deoarece asa se face asteptarea mai usoara. Mult noroc tuturor!http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley1.gif

sorin
14.05.2006, 03:42
Tot ce vezi in afara de siteul oficial sunt tzepe. Oricine se poate inscrie absolut gratuit, fara a plati nici un ban, asa ca nu aruncati banii pe fereastra.

megaderam
14.05.2006, 09:28
Tot ce vezi in afara de siteul oficial sunt tzepe. Oricine se poate inscrie absolut gratuit, fara a plati nici un ban, asa ca nu aruncati banii pe fereastra.

eu ce vroiam sa spun este ca este posibil ca anul acesta sa se mai poata aplica totusi,si nici pe departe ca as fiincuraja acest gen de aplicatii.eu ti as fi recunoscator daca atunci cind ai ceva noutati in legatura cu asta sa ne anunti si pe noi

multumiri!