PDA

Arată versiune întreagă : anti blazon

crina5
14.03.2006, 19:28
ce vesti mai aveti de vinerea trecuta, dupa ce s-a depus plangerea la ITM? mai stiti dak irina s-a intors din state? am intelesk au fost care au mai sunat la blazon si nu li s-a raspuns. ma tem ca dak e plecata dinainte ca dosarul sa fi ajuns la procuratura nu prea o sa mai fie de gasit irina. sau poate nu e prea tarziu.... nu stiu ce sa mai cred. astept noutati

14.03.2006, 22:23
Salut! De unde stii ca Irina este plecata in SUA? Este prima oara cand aud asa ceva. Cine ti-a spus asta, Ovidiu Trif? Daca nu raspunde la telefon, nu inseamna ca a parasit tara. Trebuie sa stim daca informatia e sigura sau e o simpla speculatie pentru ca schimba situatia f mult... Astept raspuns.smileys/smiley1.gif

crina5
15.03.2006, 11:03
io am aflat pe 8 martie chiar de la cei care raspundeau la tel la blz- ana si un barbat care nu stiu ce tr are in firma aia, nici macar nu a catadicsit sa se prezinte.am vb azi cu ovidiu trif - adira cj - si mi-a spus ca irina e din nou in tara. cica a fost plecata sa rez cu rec banilor - flit. cred ca a avut parte de un sejur extraordinar in state caci am inteles ca ieri s-a intors.

Valysoft
24.03.2006, 07:46
Blazon in sus Blazon in jos mai da cind ati fost la firma respectiva ce impresia va dat pustii aia de acolo ca eu am iesh*t ca din pusca cind am vazut cu cine trebuie sa ma deaface.
In fine uitati daca va ajuta la ceva numerele lor de telefon pe care le am pe cartea lor de vizita shi incercati sa nu va mai incurcati cu pustani.

S.C. BLAZON S.R.L.
Bodea Mircea Paul-Emil Manager executiv

Sediu -Office:
410033 Oradea - Romania
Parcul Traian nr.1, et. II , ap. 19
Tel./Fax: 0040-259-435.723
Mobil: 0040-744-705.442
e-mail: emilbodea1979@yahoo.com