PDA

Arată versiune întreagă : Ofer cazare pentru 2-3 luni

robertocris
10.03.2006, 06:27
Salut

Ofer cazare pentru 2-3 luni, foarte rezonabil fiindca si eu locuiesc in apartamentul de 3 bedroom.Disponibilun dormitorsau 2plus o baie de servici sipentru folosinta comuna, sufragerie, baie, bucatarie, internet high speed, cablu TV cu movie network (ultimate package). Este un apartament pe 2 nivele dispus intr-o caldire de 4 nivele inaltime (al meu fiind cel de deasupra). Are 2 balcoane 3x3m si se poate face barbecue. Abia l-am terminat de zugravit si curatat.

Situatca zona generala este in Mississauga la granitza cu Toronto Hwy 427 cu Derry Road. Mai exact la intersectia Goreway cu Morning Star. Vis-a-vis este statia de autobuze cu nod de trafic in toate directiile. Ca de altfel si FOOD BASIC, PRICE CHOPPER si MALL cu toate magazinele de rigoare vis-a vis in spatele statiei de autobuze. Loc de parcare masina privat afara. O scoala este la 200 de m.

Subsemnatul este decent, serios, curat si nefumator, rezonabil si cu bun simt.

Cine este doritor sa imi scrie. Daca vine din Romania directatunci am sa vin si la aeroport sa il (ii) asteptsichiria primele doua saptamani anulata chiar ofer simasa in primele doua saptamani, caci stiu cum e.

geon
11.06.2006, 10:25
Salut,

Vin din romania, si sint interesat, da'mi te rog detalii, chirie pret+Acces facilitati, telefon internet etc.

multumesc. george

fifi
17.06.2006, 01:12
Buna George,

Te/va pot ajuta si eu cu cazarea pt 2 luni, fara sa va cer bani pe chirie, stau in toronto, north york, va pot pune la dispozitie un bedroom folosim impreuna baia si bucataria. Am o fetita doar si-o pisica. Pe saptamana suntem mai mult plecate. Ce va cer este sa va cumparati singuri mancarea si eventual sa platiti telefon+net, cablu care ajung la vreo $100.

La aeroport va pot astepta dar cu un taxi, nu am masina. Pe ce data trebuie sa veniti?

Daca sunteti interesati scrie-mi.

geon
25.11.2006, 09:06
Buna Fifi,

Inca o data iti multumesc ptr. oferta facuta. Din cauza unor probleme am devansat data plecarii din R., Daca oferta facuta mai este valabila iti propun sa discutam in privat, ptr. amanunte. Iti cerusem o adresa email intr'un mesaj anterior. A mea este rnngeorges@yahoo.com.

multumesc inca odata.

george

fifi
25.11.2006, 11:01
problemele sunt probleme, geon, cine se pune cu ele si cu viata, in general...

discutam daca nu vei avea si alte mesaje de la cei/cele in domeniu...

ciresharul
19.02.2007, 05:25
fara sa va cer bani pe chirie

uite ca mai sunt si alti altruisti pe lumea asta. fifi, felicitari.