PDA

Arată versiune întreagă : Oferta pentru intocmire dosar emigrare

Angelica
28.12.2004, 06:28
smileys/smiley1.gifSunt dinConstanta si reprezint o firma de consultanta care are ca domeniu si expertize/evaluari imobiliare, traduceri legalizate, etc. Din experienta mea ca traducator autorizat pentru engleza-franceza, constat ca in anumite perioade ale anului se cautaintens experti evaluatorisi traducatori seriosipentru evaluare de apartament si respectiv traducere acte, programe analitice, etc pentru depunere dosar emigrare. Avand in vedereseriozitatea si competenta necesare pentru a rezolva aceste cereri, de obicei urgente, pentru a nu avea probleme la aprobarea lor, m-am gandit sa va fac propunerea de a publica oferta mea, pentru un asemenea serviciucomplet(evaluare imobiliara, traduceri legalizate pentru dosar emigrare, eventual pregatire pentru testul de limba engleza-franceza) in conditii de maxima seriozitate sila preturi fara concurenta. Exista disponibilitate pentru deplasare, daca este necesar.

Date de contact: Angelica Manoila angelica@mail2teacher.com

Mobil: 0722.738.069 Tel/Fax: 0241-694.052

tel:

vicky
31.12.2004, 09:46
Am si eu niste intrebari cine ma poate ajuta nu cunosc pe nimeni si sunt singura

sorin
25.01.2005, 15:01
Vicky, intreaba si poate ti se va raspunde. Nu poate nimeni sa-ti ghiceasca gandurile smileys/smiley1.gif

kiddy
30.01.2005, 03:47
se pare ca vicky a aflat deja raspunsurile... smileys/smiley36.gif