PDA

Arată versiune întreagă : Noi prieteni

dancing_fire
21.12.2004, 10:05
Sunt noua pe forum, dar eu, impreuna cu sotul meu si baietelul nostru suntem aici in Orange County, in California de aproape 2ani. Am vrea sa mai cunoastem familii sau cupluri de aici din Orange County sa ne facem mai multi prieteni.

Sarbatori Fericite la toti!

sorin
21.12.2004, 10:18
Carmen, bine ai venit pe acest forum! smileys/smiley31.gif
Vezi ca e si forum de <st1:State><st1:place>California</st1:place></st1:State> si iti sugerez sa postezi si acolo anuntul, pentru ca deja sunt ceva forumisti care pe vremuri erau activismileys/smiley36.gif Poate ii trezesti tu din amortzeala smileys/smiley1.gif

danielle
21.12.2004, 12:28
Hellooooo, eu sunt activa, nu eram numai pe vremuri activa. Sunt si acum, si din toate punctele de vedere. Si mai sunt si in Orange County pentru moment.

pepper
21.12.2004, 13:36
Tot pe aproape sint si eu,dar acum cu sarbatorile multi am devenit inactivi.

sorin
21.12.2004, 14:19
Oooops....am uitat sa spun ca danielle e activa si peppere si el....aproape activ smileys/smiley1.gif scuze...eu vorbisem doar in generalsmileys/smiley9.gif

dancing_fire
21.12.2004, 17:56
Multumesc mult de replay Danielle si Pepper. Sper sa ne cunoastem mai bine. Noi locuim in Anaheim. Voi?

Sorin sunt sigura ca se bucura de aparitia mea. Pe noi ne leaga relatii
de suflet, discutii mai vechi legate de aceasta aparitie a mea sau a
sotului meu pe forum. Tinem sa il asiguram ca nu l-am uitat, dar timpul
de cele mai multe ori e impotriva noastra.

Ce faceti de sarbatori, cum petreceti, pe unde?

danielle
21.12.2004, 18:52
Carmentelea, nu stiu cum sa iti spun, asa ca o spun direct, dar cred ca ne cunoastem. Prea suna multe a cunoscute pentru mine. Legatura cu Chicago, Sorin cu familia si-a vizitat amicii din Anaheim, bla, bla...

Nu te uita dupa nick ca e doar un nick(sunt sub acoperire, nu ma dezvalui)dar, daca nu ma insel, suntem vecine? smileys/smiley2.gif

Poate e doar o coincidenta desi nu pare...asa ca...daca iti suna cunoscut "plecam in Canada de sarbatori"(ca sa raspund si la intrebarea din mesajul tau),atunci ne cunoastem, daca nu, nu-i nimic, putem sa ne cunoastem.

Tare sunt curioasa daca am avut dreptate. smileys/smiley1.gif

sorin
22.12.2004, 01:59
Carmen, n-am vrut sa creada lumea ca aveti...pile pe forum, de aia n-am spus ca ne cunoastem smileys/smiley36.gifSalutari si lu' ala mare si ala micu'!

Vad ca Danielle merge sub acoperire si vine cu dezvaluiri la care nimeni nu se astepta. Nu m-ar surprinde acum sa spuna ca a fost si la petrecerea de asta vara smileys/smiley92.gif

danielle
22.12.2004, 07:06
Nu m-ar surprinde acum sa spuna ca a fost si la petrecerea de asta vara smileys/smiley92.gif

N-am fost la petrecerea de asta vara, cu siguranta. Dar mi-am amintit ca ai scris mai de mult, la un mesaj al meu, caai vizitat pe cineva in Anaheim...

Sa vedem ce zice Carmen....

kiki
22.12.2004, 11:16
Poate l-a vizitat pe Mickey Mouse ... ca doar sta pe-aproape smileys/smiley1.gif

Eu tot in CA sunt, dar cam la o ora de Anaheim...tocmai in L.A. Bine ai venit pe forum Carmen! smileys/smiley102.gif

Apropo, ati fost la plaja weekendultrecut? A fost o vreme superba si m-am bronzat numa' bine de Craciun smileys/smiley20.gif

angela
22.12.2004, 12:41
Aha, deci acum am descoperit si eu cine erau prietenii lui Sorin smileys/smiley2.gif, eu chiar eram in Anaheim in perioada in care se desfasurau zboruri IL - CA. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

V-am prins!!!smileys/smiley36.gif

sorin
22.12.2004, 15:13
Ca sa spulber si ultimul gram de mister, da, asa e, s-au desfasurat zboruri IL-CA vara trecuta, motivul fiind ca noi le-am botezat baietelul, deci acum nu mai suntem doar prieteni ci si rude, iar petrecerea de care spuneam a fost petrecerea de botezsmileys/smiley1.gif

In curand, se vor desfasura zboruri CA-IL pentru taierea motzului smileys/smiley2.gif

Gata, am spus tot fara macar sa existe....Marea Adunare Nationala smileys/smiley36.gif

Any other questions?

pepper
22.12.2004, 16:43
Eu sint pe aproape si va propun sa ne intinlim la restaurantul romanesc din Anahaim dupa craciun.

Cine este interesat sa dea unsemnal

danielle
22.12.2004, 19:45
Ok, felicitariSorin pentru finutzpentru ca e un dulce - asta in cazul in care am nimerit potrivirea. E cel mai frumos baietel din zona. Si are un zambet care te topeste.

Si daca n-am nimerit potrivirea, sunt convinsa ca toti copiii sunt minunati.

Carmen unde o fi disparut de nu e aici sa dezlege misterul?

Pepper, eu as veni la restaurant dardin pacate pe 2 ianuarie de-abia ne intoarcem din Canada. Dar, distractie placuta.

sorin
23.12.2004, 02:28
Asa e, finutzu' e un dulce smileys/smiley1.gif

Abia astept si eu sa re-apara Carmen pe forum sa dezlegati acest mister. Se vede treaba ca sunteti vecini pana la urma si voi nu stiati smileys/smiley36.gif

dancing_fire
23.12.2004, 04:10
Servus la toata lumea. Sorry ca am lipsit dar ieri a fost ziua de injectiute a lui Eric, baietelul meu, imunization day si nu am avut timp de forum, am stat toata ziua cu el. O sa cedeti voi cum e cand o sa treceti pe acolo, daca nu cumva unii dintre voi ati trecut deja. Iar dupa toate dezvaluirile lui Sorin si dupa ce am spus ca baietelul meu se numeste Eric, sper ca Danielle sa ma recunoasca in sfarsit. DA, SUNTEM VECINISI PRIETENI si ma bucura acest lucru pt ca ea si sotul ei sunt niste oameni minunati. Nu spun asta pt ca sunt vecinii mei "de perete", dar chiar sunt. Si chiar o sa le strang corespondenta pt perioada cand sunt in Canada. Apropo, Danilelle sa nu uiti sa imi aduci cheile.

Cat despre varianta cu intalnitul la restaurant Pepper eu subscriu. Hai sa vedem daca mai vrea cineva.

Sarbatori Fericite la toata lumea!!!

sorin
23.12.2004, 04:24
Ce interesant!!!!

Voi va stiati dinainte de a incepe discutiile aici pe forum?

dancing_fire
23.12.2004, 04:53
Da Sorin, ne cunoastem de aproape 1 an, dar cand am inceput sa scriu pe forum, habar nu aveam cine e Daniellle.

Voi ce faceti? Gata pregatirile de Craciun?

sorin
23.12.2004, 05:17
Eu sunt de mult gata cu pregatirile de Craciun, dar....nevasta-mea si soacra-mea inca mai au de lucru smileys/smiley36.gif

23.12.2004, 05:26
Ce mica este lumea!smileys/smiley2.gif

dancing_fire
23.12.2004, 05:44
Why? Ne cunoastem cumva si noi?smileys/smiley1.gif

danielle
23.12.2004, 05:46
Hei, s-a dezlegat misterul.smileys/smiley32.gif

Stiti, nu eram 100% sigura ca e chiar vecina mea pentru ca nu-i stiam numele de familie dar se nimerisera alte lucruri pe care le stiam.

Mai apoi, imi aminteam ca tocmai vorbisem cu Carmen de acest forum cu o zi inainte sa deschida acest topic si ii spuneam ca ne-am facut prieteni comunicand pe acest forum.

Culmea e ca uite, am ajuns sa discutam pe un forum desi ne vedem peste gard, ca sa zic asa, tot timpul.Dar mai ales in weekend cand mai apuca lumea sa fie pe acasa. Asa ca, iata, in timpul saptamanii comunicam pe aici.

Deci Sorin, felicitari, ai realizat un lucru minunat.

Pentru cei care va intalniti, distractie placuta la restaurant si cand venim inapoi, ne alaturam si noi.

Numai bine tuturor si Sarbatori Fericite.

23.12.2004, 05:54
Niciodata nu se stie!smileys/smiley36.gif

Sarbatori fericite!

dancing_fire
23.12.2004, 05:57
Sarbatori fericite tie si familiei tale si deasemenea tuturor forumistilor!!!

23.12.2004, 06:01
Mersi! si la toata lumea si din ROsmileys/smiley17.gif