PDA

Arată versiune întreagă : Vreau sa trimit pachet din Florida

10.02.2006, 04:28
Salut tuturor,

Caut o modalitate de a trimite pachete acasa la un pret bundin Florida, Georgia sau Alabama... in prezent sunt in North-West Florida si trimiterea pachetelor prin USPS,UPSsau Fedex e fooaaarte scumpa...

Multumesc

cristinaar
21.02.2006, 20:33
Parca ziceai ca esti in Destin,Fl,nu?Eu cand am fost acolo,am trimis pachet acasa prin posta.Stii unde e posta?Pe Highway 98,langa Whitney Bank,cum mergi catre Public Library.M-a costat vreo 30 de dolari si a fost un pachet destul de greu.A ajuns in ROMANIA in 7 zile,cred.

aurasu
08.04.2006, 08:10
salut

sunt in st.petersburg florida si caut disperata o posibilitate de a trimite pachete in romania(exclus usps,ups, dhl)...prin pocaiti....stiu ca sunt peste tot, am mai trimis din chicago dar nu pot gasi pe nimeni in florida... HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP (

PLEASE HELP.....SUNT DISPERATA

spiritul_deltei
28.07.2006, 18:07
salut

deocamdata varianta ieftina tot cu pocaitismileys/smiley11.gif...,in Hollywood ,Fl,exista restaurantul Transilvania,unde se string pachete pentru Romania in fiecare luna pina pe data de 15 ale fiecarei luni.

vasi37
09.08.2006, 13:19
"din experienta proprie" ...---Problema e cand ajunge pachetul la vama....taxelevamale sunt mai mari decat valoarea pachetului ...smileys/smiley7.gif... eu nu mai trimit ..... nu merita smileys/smiley5.gif

edieseb
02.10.2006, 12:59
A trimis cineva prin cei de la restaurantul Transilvania? Este sigur ca ajunge intreg?

Ce experienta aveti cu ei?

Arleqin
13.07.2012, 10:24
http://www.ups.com/dropoff/