PDA

Arată versiune întreagă : Sunt romani in Austin, Texas???

Christina_23
06.02.2006, 09:50
Sunt romani in Austin?.....daca stiti va rog sa imi raspundeti.

mediasky
07.02.2006, 03:29
Hopa.........uite ce gasesc pe forum......!!!!!!!!!!!!!!!1Cineva din Austin. Vreau sa ma mut in austin.Pe 18 februarie vin cu inca o familie prietena sa vedem daca la fata locului ceea ce ne-am imaginat ca gasim chiar vom gasi.

StAI in Austin sa inteleg. Putem vorbi mai multe la telefon ? Vreau ceva informatii si cine stie.....poate te "faci" cu 2 familii (7 romanii__) vecina . Alta optiune e San antonio pt. noi.

Tel meu e 313 492 8295

Christina_23
07.02.2006, 05:25
Noua ne place tare mult in Austin...e un oras dezvoltat si nu prea scump in comparatie cu alte state dezvoltate.
Vremea e super aici....acum sunt 20 si ceva de grade, e curat orasul...dar in unele parti nu e asa curat....inca nu cunoastem asa bine ca suntem aici de putin timp.....dar San Antonio e mai putin dezvoltat si totul e mai ieftin....am fost o singura data acolo si nu mi-a placut deloc.
Austin se vede ca e pus la punct...aproape totul e perfect....mai ales in zona de nord unde stam si noi....e o zona curata ..putini negrii.

Daca mai vrei sa afli info. mai pune-mi intrebari...si eu iti raspund cu placere daca voi stii.

Voi sunteti in Michigan?...de cat timp sunteti in U.S?

Ma bucur ca mi-ai raspuns si tinem legatura.

danielciur
04.09.2006, 16:51
Am ajnus de 2 saptamani in Lewisville.

Daniel si Anamaria.

alina_24
23.09.2006, 09:11
Numele meu este alina si vreau sa stiu daca sunt romani in wichita fallas, texas?

vaclintoc
08.08.2007, 16:29
Si noi suntem in Austin, si ne-ar place sa ne cunoastem cu alti romani. Poate ne intilnim la o cafea.

Anca & Viorel