PDA

Arată versiune întreagă : romani in madison?

ferekide
27.01.2006, 06:02
salut..sunt medic in romania ...in aprilie si mai vin in sua ....in mai trebuie sa stau o luna la madison wisconsin pentru ca am fost acceptat la un observership ceva skin cancer research

are cineva idee stie cineva pe cineva prin madison care m ar putea ajuta cu cazare 20 de zile?nu pe moca..dau bani pun bani la chirie sau poate cineva are idee cunostinte..nu credca voi putea gasi chirie doar pentru o luna de aia fac apelul asta ..nu am nevoie de mocangeala insa nici sa stau la hotel atatea zile nu stiu daca mi pot permite pentru ca este cu adevarat scump hoteluyl acolo..

aveti ceva cineva idei

merci

alex

27.01.2006, 06:30
Ferekide, din fericire, (spun din fericire pt caWI are o iarna lunga si grea), eu nu locuiesc in WI, dar Madison este un orasel universitar foarte dragut, sper sa-ti placa. Daca nu gasesti pe nimeni sa te ajute si nu ai alta alternativa, incearca in ultima instanta si un motel de genul asta: http://www.americasbestvalueinn.com/bestv.cfm?idp=948

Din cate am vazut costa avreo $35 pe zi, pentru preturile din US este un chilipir, pentru Romania probabil o avere.....smileys/smiley5.gif

Mult succes!

ferekide
29.01.2006, 22:52
mdah...evident e mult pentru romania...insa ...e totusi o idee buna si asa ceva in lipsa de..ce am sa fac:)) thx de idee

stiu de iernile din wi din fericire observul il fac in mai cand sper ca se va mai imbuna vremea

toate cele bune