PDA

Arată versiune întreagă : Graphic design-advertising materials SUA

carbacorp
24.01.2006, 12:05
Design for a dime

Cu 7 ani experienta in Ro(tutun, asigurari, auto, farmaceutice, cosmetice)si actualmente in SUA, agentie mica(corp.) te ajuta sa-ti faci materiale promotionale (brosuri, flyere, mailere...orice) de calitate si cu look european la preturi de small business american. Livrare electronica si UPS.Cei interesati vor primi portofoliu si detalii de pret.

garfield
24.01.2006, 12:46
Procedezi cu clientii la fel cum propui sa facem la banca? Adica dupa ce primesti banii, te impachetezi si pleci rizind?

GNChicago
24.01.2006, 14:13
Carbacorp poti sa ne prezinti ceva di ce ai facut pina acum sa vada toata lumea. Iar daca tot cauti de lucru nu stiu de ce nu iesi din anonimat.....De obicei nu fac business cu anonimi, deci vrem sa stim mai multe despre tine.

nkog
24.01.2006, 14:18
Design for a dime

Cu 7 ani experienta in Ro(tutun,

Oh yeah babysmileys/smiley101.gif, nimica ca experienta...tunuri si tzepe

GNChicago
24.01.2006, 14:33
Nkog, am citit postul lui de la milion dupa ce am scris mai sus.....totusi poate ne spune cite tzepe a tras pina acum.....

carbacorp
25.01.2006, 04:00
Dragi mei, schema cu milionul era o simpla demonstratie de slabiciune a unui sistem bancar disperat sa ofere loan-uri pentru cei care dau aparenta ca invart afaceri mari.Daca ai un small business in USA, si cine e de aici stie,nici o usa la banca nu ti se deschide cand ai tu nevoie, daca dai impresia ca ai equity sau un business infloritor, sunt la usa ta, 10 banci o data.

Deci regret ca nu v-ati gasit teparul (de altfel, teparii nu cred ca stau sa scrie pe forumuri)

Da, pentru cei interesati cu adevarat de servicii www.....

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (link). citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

GNChicago
25.01.2006, 04:07
Carba, ai aplicat vreodata schema descrisa la milion?

Nu cred ca functioneaza. E adevarat ca bancile mai au slabiciuni dar dupa 9/11 totul s-a schimbat in America....Safety first!

Oricum schema postata de tine nu te ajuta in businessul tau....