PDA

Arată versiune întreagă : turneu trupa copii

valentin pascal
13.01.2006, 05:43
sunt un organizator de spectacole si producator de emisiuni ptr copii si tineret...vreau sa fac un turneu cu un grup de copii care au in show-ul lor muzica de toate genurile. vor sa vada si ei disney land si statuia libertatii. avem posibilitati financiare ..nu vrem decit o invitatie si un program ...ptr contact.. valentyno_kids@yahoo.com. va multumim

garfield
13.01.2006, 06:13
GNChicago, any ideas what invitation they would need?

GNChicago
13.01.2006, 17:20
Valentino spune-ne public exact ce ai nevoie. Sunt multi romani care vor sa ajute chiar cu cazarea copiilor in diverse case de romani in NY, NJ sau Florida ori CA, dar trebuie sa ne dai amanunte sa spui exact ce ai nevoie, omule...

valentino kids
13.01.2006, 23:21
buna! am o trupa de copii care vor sa vada america...disneyland etc. sau pregatit ..au un repertoriu bogat si vor sa sustita niste spectacole acolo. avem resurse financiare de deplasare si vize etc. vrem un program care sa il faca cineva de acolo si invitatii din partea unei fundatii culturale ...etc. ptr contact valentin pascalnii.constanta. tel 0727280507. grupa este formata din 14 copii 7-10 ani si 4 insotitori profesori. durata programului sa nu fie mai lunga de 0 saptamina...copii au scoala. va multumesc!

sorin
14.01.2006, 01:41
valentin pascal si valentino kids,
dupa numele de forum, felul de a scrie si adresa de email postata aici, inclin sa cred ca e vorba de aceeasi persoana.
Te rog lamureste-ne si pe noi care e situatia ta, pentru ca eu sunt in ceatza. Ai postat urmatorul mesaj pe un topic de locuri de munca:

valentino kids
14.01.2006, 02:21
ptr nanny o persoana care era cu mine are pe cineva in miami care nu isi gaseste de munca. dar este cu titlu informativ

. problema cu copii mei este cit se poate de serioasa!

matrix147
28.06.2006, 19:26
Hello!Am 30 de ani si sunt din Romania.Profesia mea e in IT dar hobbyul meu e psihologia.Imi place mult sa ajut sa lucrezi cu copii.Lucrezi intr-o fundatie unde intretin si calculatoarele.Am un copil pe care l-am ajutat acum 5 ani cersea pe strada avand o mama bolnava si un frate mic .M-am implicat in asta dar mai tarziu mama lui a murit in final l-am crescut eu si prieteana mea dar nu insist asupra acestui aspect ci doar spun ca are 17 ani si e bine.Scriu acest mesaj pentru ca lucarnd in sistem am avut ideea la care tin de-am face o fundatie prin care sa ajut copii cu probleme in familie (familii dezorganizate ,probleme finaciare etc) care in final sa alcatuiasca o echipa de fotball de juniori.Costurile unei fundatii pentru infintare se cifreaza undeva la suma de 2000Eu din care 1000 reprezinta capitalul social.Nu pot obtine sponzorizari de la firme pana nu am o organizatie.Am vazut anuntul dv si m-am gandit ca imi puteti da ideii cum sa obtin bani sa incep ceea ce vreau.Va multumesc.