PDA

Arată versiune întreagă : sunati in Romania de Sarbatori

the_cube
04.12.2004, 06:24
Daca doriti sa sunati in Romania, incercati cartelele telefonice de la www....

Cele mai bune rate pentru Romania!

Rate speciale pentru Bucuresti!

Primiti 10$ pentru fiecare persoana pe care o referiti si care cumpara de pe site!

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator. citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

florin_bejerea
07.01.2005, 07:26
Daca ai icercat sa foloseshti o astfel de cartela(de la Nobel) potzi sa-mi spuilace pretz ajung costurile ascunse-dar care se vor re-vela pe factura telefonica. Shi considerand ca nu am sa conving pe cineva sa cumpere vreo cartela ca sa primesc cei 10 dolari...smileys/smiley18.gif

Pt cartelele Nobel in Romania(ca sa vorbeshti cu SUA), la cei 6$ cat costa cartela mai trebuia sa plateshti inca vreo 4$ pentru cele 70 de minute disponibile.

19.02.2005, 02:32
Sincer..ratele sunt excelente si nu am avut probleme cu aceasta cartela.Am de la ei un serviciu care se numeste Enjoy Prepaid care imi permite sa sun cu aceeasi cartela peste tot.Cand am fost saptamana trecuta in Bucuresti am reusit si sa sun din Romania in State cu serviciul asta.

Probleme de calitate nu prea am avut (o mica exceptie... o sambata seara cand nu prea am reusit sa ma conectez la un celular..dar era de Craciun :) ).

Sunt foarte multumit..Nu stiu ce sa zic.Chestia e ca ei nu au factura .. e o cartela preplatita asa ca nu iti listeaza telefoanele.

Am castigat si credite ca am adus prieteni de ai mei.Trebuie doar sa fii atent sa pui numele corect si adresa de email si o sa iti iei credite gratis cu care poti sa iei cartele.

Mai vb :)

the_cube
19.02.2005, 06:49
Cum adica "lace pretz ajung costurile ascunse-dar care se vor re-vela pe factura telefonica"? Din cate stiu, nu ai ce costuri sa-ti apara pe factura telefonica, din moment ce primesti un numar de acces gratuit de oriunde din US(iar din Canada ai si numere locale - pentru care te taxeaza providerul tau pt costul unei convorbiri locale, care, in functie de ce provider ai, poate chiar sa fie gratuita)...

Scuza-ma, dar chiar nu inteleg...

Cat priveste cartelele din Romania, iar m-ai bagat in ceata... Nu stiu ce cartele au acolo, insa probabil cartela are un anumit credit (cum ai zis tu 6$) iar ce se plateste in plus este TVA si adaos comercial de catre cei care le distribuie... Correct me if I'm wrong...