PDA

Arată versiune întreagă : exista macar un roman in las vegas?

nora.mb
30.11.2004, 23:47
salutare tuturor!

sunt nora si sper ca in curand sa ajun in las vegas.smileys/smiley2.gifas vrea sa stiu - poate ma lamuriti careva- exista cumva o comunitate romaneasca acolo? am emotii cand ma gandesc la schimbarea care ma asteapta si eram curioasa daca exista posibilitatea de a auzi o vorba romaneasca pe acolo.

mersi anticipat!

norasmileys/smiley9.gif

kiki
03.12.2004, 08:52
Am stat in August la hotelul Bally's (conectat de hotelul Paris). La restaurantul din capatul coridorului cu restaurante/chioscuri,jos la parter in incinta hotelului, am intalnit un roman...Ion ... e mai invarsta, dar s-ar putea ca el sau copiii lui sa te puna in contact cu comunitatea de romani de acolo ...daca e una :) Din pacate nu am numarul lui de telefon, dar stiu ca ia numai ture de noapte (dupa 9pm cred).

Bafta

nora.mb
03.12.2004, 21:14
mersi mult, cine stie poate-l voi gasismileys/smiley2.gif

Bellina
25.06.2007, 18:44
Ai ajuns in Vegas?

light
26.06.2007, 00:45
http://www.roea.org/ParishDir/ParishesUSA/pardir-NVLV-FEVM.h (http://www.roea.org/ParishDir/ParishesUSA/pardir-NVLV-FEVM.htm) tm

E o comunitate destul de mare. La un moment dat era chiar o romanca senator.

pepper
26.06.2007, 23:07
Nu e nici o romanca senator daor Lia Roberts care e consul onorific si a candidat pentru presedentia Romaniei. Lia a fost presedinta femeilor din partidul republican din zona Vegas.Nora.mb vei gasi multi romaniin vegas si chiar prin cazinouri lucrind. Eu i-am descoperit dupa numele de pe ecuson. Cauta aici pe forum revista romaneascadin Vegas si vei gasi multe informatii.

Bafta

adisuperb
04.01.2008, 14:11
exista draga romania peste tot si pe luna dar mai ales in las vegas sunt eu sunama daca vrei sa ne cunoastem:072-589-0308 te pup

17.01.2008, 08:34
exista draga romania peste tot si pe luna dar mai ales in las vegas sunt eu sunama daca vrei sa ne cunoastem:072-589-0308 te puppe luna? cred ca sigur o sa te sunesmileys/smiley97.gif

lol