PDA

Arată versiune întreagă : Revelion 2006 NYC

raduxxl
16.12.2005, 13:22
Stie cineva unde se organizeaza un revelion anul asta.In afara de Cristal Palace smileys/smiley11.gif

Daca ne-am aduna mai multi romani si am gasi un loc am faceo lata de nu se poate

Deci... ceva oferte?

clepoatrajersy
25.10.2006, 15:45
Si pe mine m-ar incanta!

claudia7227@yah
31.10.2006, 10:23
Sal !! sunt Claudia ....am sa ma intorc in NY peste 4 zile . Normal ca asa vrea sa fac REVU'u voi .....si daca nu gas nik nikut poate aranjam chiar noi ceva ca doar nu o fi asa de complikat!!!!!!! OK????? sa fim optimisti smileys/smiley2.gif!!!!!!!!!!!!!! tinem leg OK?????????? adresa mea de mail e :claudia72227@yahoo.com Aveti grija de voi

CameliaXX
18.11.2006, 03:21
si eu as vrea, dar cunva ca sa pot aduce si copiii cu mine

mi-ar place

CameliaXX
27.11.2006, 11:12
mai facem Revelionul impreuna? Ma refer la petrecerea de care ziceai...Pt ca am fost si la crystal palace si transilvania si nu mi-a placut. A fost $200 de persoana si f prost management- adica mincarea f proasta si putina si muzica si restul aiurea. Deci nu ma mai duc la resturantele astea...

Ziceai Radu ca vrei tu sa organizezi ceva - ia in calcul si ideea ca vreau sa imi aduc si copiii si pe mama mea. smileys/smiley1.gif

Da-mi o idee ca trebuie sa fac rezervatii (in caz ca tu nu faci nimic)...

Multumesc

raduxxl
27.11.2006, 12:46
Incerc sa gasesc ceva in urmatoarele doua saptamani.Un loc unde sa punem mana de la mana si sa ne distram, si nu sa umflam buzunarele altora.O sa va tin la curent!!!Daca cineva are vreo propunere sa o faca acuma!

27.11.2006, 18:20
Hai in Crobar! glumesc smileys/smiley36.gif

mihai_ch
27.11.2006, 18:42
claduiunj mergi des in crobar? eu sunt acolo cam tot la 2 saptamani.. e cel putin $200 de persoana locul la masa si primesti o sampanie/masa smileys/smiley11.gif

27.11.2006, 20:33
Dupa cum sper ca ai observat am zis ca glumesc mai ales ca domnisoara Camelia si altii au zis sa fie ieftin si cu acces pt copii .am fost numai odata acolo cand a fost Tiesto ultima oara .(Eu sunt de la tara din NJ)well normal ca preturile sunt asa pt ca e unuldintre cele mai de topcluburi din lume.

CameliaXX
28.11.2006, 13:48
Claudiu, multumesc pt complimente. As vrea eu sa mai fiu domnisoara, vezi tu, cu 2 copii - nu cred ca mai sint domnisoara! Ce pacat...

Radu- si ceilalti, nici eu nu sint de acord sa ii imbogatesc pe altii (cu restaurantele lor), dar hai sa ne hotarim repede, ca vedeti voi- timpul trece si ne trezim de Revelion ...cine stie pe unde...

Si vreau sa vin si eu cu copiii mei (ce rost are sa vin singura?)

Repede- hotariti-va! Daca as avea idei, as veni cu ele...(nu le am momentan).

raduxxl
28.11.2006, 13:58
Claudiu, multumesc pt complimente. As vrea eu sa mai fiu domnisoara, vezi tu, cu 2 copii - nu cred ca mai sint domnisoara! Ce pacat...

Radu- si ceilalti, nici eu nu sint de acord sa ii imbogatesc pe altii (cu restaurantele lor), dar hai sa ne hotarim repede, ca vedeti voi- timpul trece si ne trezim de Revelion ...cine stie pe unde...

Si vreau sa vin si eu cu copiii mei (ce rost are sa vin singura?)

Repede- hotariti-va! Daca as avea idei, as veni cu ele...(nu le am momentan).

OK.DEAL!!! Eu vreau prima data sa facem apelul!!! Sa vedem cati ne adunam.Din partea mea aveti muzica, asta vo zic de la inceput.Mancarea si bautura ori le luam la gramada si impartim, ori fiecare vine de acasa.Si acum partea cea mai tare...locul.O sa incep sa caut ori o cabana,ori un bar sau un loc unde am putea face asa ceva.Sa nu fie mai departe de 40-60 minute de NYC.In functie de cate persoane ne adunam stiu ce sa caut!!! Asa ca hai sa zicem 3 zile sa facem apelul si sa vedem cati ne adunam, si apoi luam deciziile.

Asa ca:

CINE VINE LA REVELION 2007 ???

Hotarativa repede...locuri limitate (vrajeala...cum zic cei de la restaurante...si daca te duci in seara de revelion...pai mai avem doua locuri, dar cu 250 pe cap de vita furajata)

!!! DECI DAU STARTUL LA ORGANIZAREA REVELIONULUI 2007 !!!

CameliaXX
28.11.2006, 14:40
eu vin - sint eu, 2 copii 8 si6 si maica-mea (poate mai vin cu cineva - o sa te anunt)

cu mincarea- exact- ar fi mai bine sa o cumparam impreuna (sau sa o facem acasa) - cum vreti.

cu cabana e misto- (sau locul)

- cam la 40-60 min de ny e perfect http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley32.gif

cute
30.11.2006, 07:24
Buna,

Suntem 3 persoane care am fi interesate sa petrecem revelionul alaturi de voi. Daca ar fi pe undeva prin NY nu ar fi nici o problema sa ajungem, insa lucrurile se schimba daca e mai departe, ca din pacate nu avem mijloc de transport. smileys/smiley6.gif

Daca cineva vine cu masina si are cevalocuri disponibile va rog nu ezitati sa ne dati de stire!smileys/smiley86.gif

Multumim!

raduxxl
30.11.2006, 08:32
Buna,

Suntem 3 persoane care am fi interesate sa petrecem revelionul alaturi de voi. Daca ar fi pe undeva prin NY nu ar fi nici o problema sa ajungem, insa lucrurile se schimba daca e mai departe, ca din pacate nu avem mijloc de transport. smileys/smiley6.gif

Daca cineva vine cu masina si are cevalocuri disponibile va rog nu ezitati sa ne dati de stire!smileys/smiley86.gif

Multumim! eu am minivan de 7 persoane.deci...discutam

01.12.2006, 16:30
Claudiu, multumesc pt complimente. As vrea eu sa mai fiu domnisoara, vezi tu, cu 2 copii - nu cred ca mai sint domnisoara! Ce pacat..

Camelia ma scuzi ca nu am realizat pe moment cand am scris .am avut in minte doar ca esti single .

raduxxl
04.12.2006, 13:48
Vad ca nu prea se imulzeste lumea la revelion 2007.Urmeaza sa va sun fetelor , sa facem o conferinta si sa decidem ce facem.Asa ca...ramane sa discutam.Poate ne vedem sambata la Sapony!!!

iceball
08.12.2006, 22:31
Eu o sa il fac la un club pe langa Time Square.