PDA

Arată versiune întreagă : vrei sa devii reprezentant Aslaskin?

yum_yum
08.12.2005, 20:50
Vrei sa devii reprezentant de vanzari, in USA, al unei companii de cosmetice romanesti? Brandul este unul foarte cunoscut, este vorba de Aslaskin, care cuprinde mai multe linii de produse: Aslavital, Gerovital, Ecovital... toate bazate pe studiile dnei Prof Dr Ana Aslan... Pentru mai multe info

www.....

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (link). citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

mija
08.12.2005, 20:53
Pai... yum_yum, spune-mi mai multe despre produse, ca eu nu am apucat sa le folosesc... sinceram auzit de ele ca ar fi bune, parca au si produse anti-aging... dar nu stiu daca si-au pastrat calitatea... daca sunt iintr-adevar la fel de bune ca pe vremuri...

yum_yum
08.12.2005, 20:58
Produsele sunt foarte eficiente, se bazeaza pe extracte naturale din plante si pe uleiuri naturale... Foarte multe produse includ si pudra de argila, foarte eficienta pentru curatarea pielii... Sunt produse atat pentru piele, cat si pentru par, unghii... Si, da, calitatea e la fel de buna ca "pe vremuri", chiar imbunatatita cu ultimele descoperiri... Sora mea e reprezentant si se descurca foarte bine... pt ca produsele o ajuta!

GNChicago
09.12.2005, 03:54
Am citit undeva ca un tip din New York vindea Gerovital, produs care nuera aprobat de Food and Drug Administration si a scapat ieftin cu vreo sapte luni de inchisoare....., putea sa i se confiste toata averea ca la drug dealers.....

Iata link-ul:

http://www.sumeria.net/health/raids.html

Raid: Mihai Popescu - June 2, 1992
<UL>

Address: Out of business - owner in Metro Detention Center in LA.

Phone: (213) 933-6825 (wife) Leave message.

Reason: FDA claims that Gerovital (GH-3), which Popescu was selling, is an "unapproved drug." Eight FDA and customs agents raided Popesculs house with guns drawn, holding his 8-month pregnant wife and 83 year old grandfather at gun point for 10 hours.

Outcome: They seized his computer and business records and $5,000. worth of GH-3. Popescu has been in prison for 8 months and expects to be released in 3 months.[/list]

tonita
09.12.2005, 06:10
S-ar putea sa fie seriosi, vad pe linkul lor ca produsele sunt facute la "Farmec" . yum-yum vindeti si in Germania ?

elenaionescu
11.12.2005, 18:40
sunt seriosi. produsele de la farmecsunt de foarte buna calitate, vorbind din proprie experienta de liniile de cosmetice de la aslaskin si gerovital plant forte. daca FDA-ul nu le-a aprobat inca inseamna ca nu sunt bune. n-as prea crede.

stephan
11.12.2005, 22:35
Buna

Sunt de acord cu Elena, produsele Anei Aslan sunt bune, ma refer la cosmetice.Eu folosesc creme si lotiuni de la Aslavital si s-au ridicat la standardee mele. De cumparat le cumpar direct de pe site aslaskin.com si nu sunt reprezentant.

Spor la treaba yum-yum

Craciun Fericit tuturor

carbacorp
24.01.2006, 10:42
Thanks, traiesc intr-o zona cu tone de "retired" de minimum 60-70 ani cu pensii frumusele.Sper sa legam ceva constructiv