PDA

Arată versiune întreagă : O crema anticelulitica buna?

mija
08.12.2005, 20:27
Cineva imi poate recomanda o crema anticelulitica buna? Am mari probleme cu celulita in zona coapselor, si... mai nou si burtica mea se mareste... smileys/smiley19.gif"Astept provincia",smileys/smiley1.gif "rog seriozitate"... smileys/smiley36.gifPups

alinutza2005
08.12.2005, 20:33
Buna, burtica ta se mareste? Ai grija sa nu fii insarcinata! Daca nu e cazul iti recomand crema anticelulitica de la Gerovital! E super si eu am folosit-o chiar dupa ce am nascut, ca sa evit formarea vergeturilor! Gasesti detalii pe aslaskin.com

yum_yum
08.12.2005, 20:35
"Provincia"iti recomanda un lapte de corp anticelulitic... "care este" smileys/smiley1.gif chiar un produs romanesc lansat si pe piata din USA, e vorba de gama de produse Gerovital Plant... Daca te intereseaza mai multe, itipot spune... smileys/smiley1.gif

mija
08.12.2005, 20:40
Oho... dar parca miros eu un pic de reclama... mah, nu stiu cine sunteti voi, dar chiar daca e o reclama mascata... voi incerca sa caut produsele... Ca in definitiv imi convine ideea de a sprijini aici in USA o companie romaneasca.... pups smileys/smiley1.gif

Fratele_Petru
08.12.2005, 20:48
Sunt sigur ca acest subiect e interesant si util si pentru barbati. Vorbesc despre produsele naturale romanesti pentru ingrijirea tenului, parului si a corpului. Create impotriva imbatranirii: Aslasin,com

marian42
08.12.2005, 20:56
Pe pariu ca dupa teasing-ul asta, n-o sa mai vezi nici o postare de-a noilor inscrisi ?...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Fratele_Petru
08.12.2005, 21:02
Oho... dar parca miros eu un pic de reclama... mah, nu stiu cine sunteti voi, dar chiar daca e o reclama mascata... voi incerca sa caut produsele... Ca in definitiv imi convine ideea de a sprijini aici in USA o companie romaneasca.... pups http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley1.gif

Multam fromossmileys/smiley1.gif

Fratele_Petru
08.12.2005, 21:13
alinutza da-mi mai mult amanunte despre crema aia!!!

anaisia
08.12.2005, 21:25
Hello,

Iti recomand singura crema anticelulita care a avut efect la mine(mi-a recomandat-o si mie o prietena care a folosit-o cu succes), este vorba de Crema pentru prevenirea si atenuarea celulitei sauLaptele hidroactiv si anticelulitic de la Gerovital. Merita te asigur !!! In plussunt foarte bune si pentru vergeturi. Incearca si te vei convinge !!! Poti comanda direct de pe site-ul lor: aslaskin,com.

Fratele_Petru
08.12.2005, 21:42
cea mai calduroasa recomandare e sa folositi produsele aslaskin pentru tenul dvs!!! toate produsele sunt garantate si se pot comanda de pe site-ul aslaskin,com

08.12.2005, 21:43
Buna sunt nou intrata pe acest forum si am vazut mesajele, cele legate de ASLASKIN.

Reclama sau nu ,am incercat si eu aceste creme,lotiuni etc. si sunt foarte bune pe langa faptul ca sunt si mai ieftine decat alte produse de pe aceeasi piata.

Eu le recomand tuturor sa le foloseasca si sa le faca "publicitate" mai departe, mai ales ca e o firma romaneasca de succes,nu stiu cati dintre voi isi mai aduc aminte de produsele FARMEC din Cluj.

Fratele_Petru
08.12.2005, 21:54
Sunt de acord cu spusele dra Newton!Produsele romanesti ale companiei Aslaskinsunt de o calitatate ridicatasi cred ca folosirea lor in State ar incuraja cat mai multe aprecieri pozitive!

juliame
08.12.2005, 22:15
hy!alinutza2005 is right. i have also used Hydro-Active Anti-Cellulite Body Milk and it is very good! i don't have troubles anymore! try it ! aslaskin,com

tonita
09.12.2005, 01:05
Vand nickname credibil cu peste 350 de postari pe forum !smileys/smiley36.gif

09.12.2005, 01:50
Buna, burtica ta se mareste? Ai grija sa nu fii insarcinata! Daca nu e cazul iti recomand crema anticelulitica de la Gerovital! E super si eu am folosit-o chiar dupa ce am nascut, ca sa evit formarea vergeturilor! Gasesti detalii pe aslaskin.com

Alunitza, te rog spune-mi mai multe, nu zau, zici ca merge pentru vergeturi? am sa incerc si eu pentru poponelul meu. De vreo doi anisori am observat ca am cateva riduri si am fost ingrozit...acum stiu ca este o solutie....nici nu stiu cum sa-ti multumesc.

Tot acolo am si o alunitza...crezi ca crema ta ma poate ajuta?smileys/smiley36.gif

angeline
09.12.2005, 02:57
Mugatu ....ar mai fi si alte "solutii" ! smileys/smiley2.gif smileys/smiley36.gif

09.12.2005, 03:00
Serios angeline? sti tu? sau doar ma amagesti?

spune-mi, spuene-mi!!!! mor de nerabdare,......smileys/smiley36.gif

angeline
09.12.2005, 03:03
ai de grija ca poti face vergeturi, riduri si de la nerabdare ! smileys/smiley2.gifdar mai ales de la cafea, bauta calda !smileys/smiley36.gif

GNChicago
09.12.2005, 03:48
"Provincia"iti recomanda un lapte de corp anticelulitic... "care este" smileys/smiley1.gif chiar un produs romanesc lansat si pe piata din USA, e vorba de gama de produse Gerovital Plant... Daca te intereseaza mai multe, itipot spune... smileys/smiley1.gif

Am citit undeva ca un tip din New York vindea Gerovital, produs care nuera aprobat de Food and Drug Administration si a scapat ieftin cu vreo sapte luni de inchisoare....., putea sa i se confiste toata averea ca la drug dealers.....

Iata link-ul:

http://www.sumeria.net/health/raids.html

Raid: Mihai Popescu - June 2, 1992
<UL>

Address: Out of business - owner in Metro Detention Center in LA.

Phone: (213) 933-6825 (wife) Leave message.

Reason: FDA claims that Gerovital (GH-3), which Popescu was selling, is an "unapproved drug." Eight FDA and customs agents raided Popesculs house with guns drawn, holding his 8-month pregnant wife and 83 year old grandfather at gun point for 10 hours.

Outcome: They seized his computer and business records and $5,000. worth of GH-3. Popescu has been in prison for 8 months and expects to be released in 3 months.[/list]