PDA

Arată versiune întreagă : haideti sa folosim produse romanesti natu

mira90
08.12.2005, 20:12
ce parere aveti despre produsele naturale romanesti? nu credeti ca ar trebui sa ajutam imbunatatirea imaginii Romaniei prin folosirea produselor romanesti?

alinutza2005
08.12.2005, 20:14
smileys/smiley2.gifsunt de acord cu tine ! Stii ceva ce nu ne spui si noua? Eu prefer produsele naturiste sunt mai sanatoase si mai ieftine! Nu-i o combinatie ideala?

Simona2525
08.12.2005, 20:15
Buna!

Ma bucur sa vadca romanii din sua mai sunt interesati de produsele romanesti.... Eu folosesc de ceva timp produsele gerovital, si sunt bestiale!!! Ce e nasol e ca nu le-am gasit in magazine!

Astept raspuns!

Anca2588
Cred ca ai dreptate, produsele naturale romanesti sunt foarte bune, eu chiar am folosit unele si am fost foarte multumita de rezultate, in special gama de la Gerovital....cred ca ar trebui sa folosim cat mai mult aceste produse naturale!

Daria
Salut!

Produsele romanesti sunt in foarte multe cazuri la fel de bune ca si cele din strainatate.

Spre exemplu produsele aslavital sunt foarte bine vazute chiar si aici de cei carele-au folosit.

Pacat ca nu se gasesc la fel de usor ca si cele produse in alte tari.

mira90
08.12.2005, 20:16
sunt de acord cu tine. Uite, folosesc produsele companiei Farmec si ma simt minunat. A r fi interesant sa stim canm cate persoane cunosc aceste produse si efectele acestor produse asupra corpului tau.

Simona2525
08.12.2005, 20:22
Da, Mira ai dreptate.... Insa, eu nu cred ca vor fi multe persoane care vor recunoaste acest lucru.... si este oarecum trist... :((

Anca2588
Eu folosesc de foarte multa vreme o lotiune hidroactiva pentru fata si corp, si crede-ma ca efectele sunt vizibile...lotiunea respectiva am cuparat-o de la gerovital!

ada_spr
Ai perfecta dreptate..eu sunt aici de aproape 2 ani. Si sunt multe lucruri la care nu am putut renunta...parte din ele au disparut pe parcurs, dar cele mai multe au ramas. Folosesc de cativa ani buni produsele de la ASLASKIN, de exemplu. Si incerc sa incurajez multe persoane din jurul meu sa le foloseasca. E foarte simplu..pe aslaskin/com primesti toate informatiile de care ai nevoie.

elenaionescu
08.12.2005, 20:23
de acord cu tine mira90. si eu folosesc produsele de la farmec. pentru ten le folosesc pe cele din gama gerovital plant forte pentru ten gras iar pentru par masca regenaratoare din gama aslavital.

Daria
08.12.2005, 20:24
In state produsele romanesti nu sunt foarte cunoscute pentru ca nu s-a ocupat nimeni pana acum sa le promoveze asa cum trebuie.

Aceste produse nici nu ar avea nevoie de prea multa reclama avand in vedere calitatea acestor produse.

Si sa fim seriosi pana la urma produsele alimentare romanesti sunt mult mai bne decat cele de aici unde sunt toate parca de plastic

ada_spr
08.12.2005, 20:25
Pai..credeam ca sunt foarte putini pameni care au auzit de ele..ma bucur sa vad ca nu e asa!!! sunt incredibile, aveti dreptate

mira90
08.12.2005, 20:27
Din cate observ, toti folosim creme produse de aceeasi companie : Farmec. Foarte bine. Eu, personal, ma impac foarte bine cu gama Asla ViTAL , produse bazate pe argila(dupa cum stiti se foloseste atat in tratamente interne cat si externe). galbenele, unt de cacao si renumitele vitamine A, C, E.

elenaionescu
08.12.2005, 20:34
da, intr-adevar rezultatele sunt uimitoare la numai o luna dupa ce am inceput sa le folosesc. tenul meu este mult mai neted si mai placut la atingere. argila are acest efect asupra tenului. in special masca aceea purificatoare de la aslavital o folosesc cu foarte mare succes.

de curand cineva mi-a recomandat masca regeneratoare pentru par ? stiti ceva despre asta?

mira90
08.12.2005, 20:37
da, am folosit masca si sampoonul din aceeasi gama!! sa stii ca nu ma mai despart de el . incearca-le. eu le-am comandat pe site-ul lor pentru ca nu am gasit o alta modalitate.

elenaionescu
08.12.2005, 20:39
care site? exista unul special pentru strainatate in special pentru aici?
as fi foarte curioasa. chiar vreau sa comand si nu prea vreau sa astept pana la anul cand va veni cineva din fam,ilie in vizita.

Daria
08.12.2005, 20:48
Da intradevar toate agreem aceste produse dar am si eu o intrebare...

Cum si de unde le cumparati pentru ca mie imi sunt trimise de rude prin colet si e cam complicat

marian42
08.12.2005, 20:51
Ciudat topic, ciudate postari, ciudati useri.....smileys/smiley5.gif

Totul seamana a campanie publicitara...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

mira90
08.12.2005, 21:00
De ce spui asta? Pur si simplu suntem niste persoane care au folosit aceleasi produse romanesti si ne pare rau ca nu le este recunoscuta valoareasmileys/smiley19.gif

marian42
08.12.2005, 21:07
Si tot intamplator, cu totii v-ati inscris astazi pe forum...smileys/smiley36.gif Si tot intamplator, tuturor va plac produsele Gerovital...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Si tot intamplator, io am coborat ieri, cu pluta pe Bistrita !...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

nicolleta
08.12.2005, 21:12
Buna,numele meu esteNicoleta. Sieu am folositniste produse de la gerovital, si am reusit sa scap de unele probleme ale tenului pe care le aveam incadin copilarie .Recomand cu caldura aceste produse.

sorin
09.12.2005, 00:13
Mira, Alinutza, Daria, Anca2588, Nicolleta si cate mai sunteti, o vorba romaneasca spune ca

09.12.2005, 00:17
Marian, credeam ca eu sunt singurulsuspicios....smileys/smiley36.gif

Ce coincidenta, deodata o epidemie de mesaje despre creme de corp. Cea mai nostima a fost a lui Stephan, care este din Romania,sicare a primit de la sotul lui o crema.....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

In plus mai este si nostalgic labrazi din Romania.....smileys/smiley2.gif

As fi curios daca toate mesajele au ca origine acelasi IP# sau server.....smileys/smiley32.gif

sorin
09.12.2005, 00:27
Dupa ce am scris mesajul de mai sus, am mai gasit cateva alte mesaje imprastiate pana si pe forumul de matrimoniale pe care le-am sters....si inca n-am terminat de verificat tot smileys/smiley36.gif

Mugatu, tu de regula ai o intuitie buna smileys/smiley2.gif

angeline
09.12.2005, 00:44
la aceea cu matrimonialele chiarm-am distrat de minune smileys/smiley36.gif....auzi dom'le, daca iubesti la ce iti mai trebuie "creme" ? sau daca vrei sa fii iubit ?!...nu de creme ai nevoie ! smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

sorin
09.12.2005, 00:50
E ingrozitor ce-au putut astia sa faca. Ma doare mana de atata sters. Pur si simplu SPAM fara pic de jena. Am blocat pana la urma 2 IP-uri ca nu se mai opreau (aceeasi Marie cu alta palarie).

Am facut forum special pentru publicitate, dar unii tot nu inteleg din pacate. smileys/smiley18.gif

marian42
09.12.2005, 01:45
Si tocmai acu' , cand incepuse sa ma bata gandu' sa fac oarece
schimbari legate de look, sa m-asez si io , ca omu', in randu'
metrosexualilor....smileys/smiley19.gif Ui' ca s-au dus dracu si cremele de maini, si alea anti-riduri si de epilat si...tot !...smileys/smiley19.gif Da' macar p-aia de vand solutii de scos bataturi, o sa-i lasi ?...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sorin
09.12.2005, 01:55
OK, hai ca le mai dau o sansa (poate se potolesc) si le debochez cele 2 IP-uri, ca n-as vrea sa-ti diminuez sansele de a arata cat mai bine smileys/smiley36.gifDaca au sa recidiveze, le voi sterge toate mesajele.

florentina4you
11.12.2005, 19:55
buna fetelor,

ma numesc florentina si sunt originara din vrancea. am observat ca toate folositi produse cosmetice aslaskin. sunt cumva produse farmec? cat timp am stat in tara foloseam de la farmec cateva produse care erau foarte bune. as vrea sa stiu si eu daca vb despre aceleasi produse pt ca si eu folosesc asa ceva.

Simona2525
11.12.2005, 20:13
Buna Marian,

Spune-mi si mie ce ti se pare asa ciudat la discutia noastra??? Scuza-ma dar tu nu esti femeie si normal nu intelegi problemele noastre... Cat despre subiectul pe care il dezbatem, .... cred ca te depaseste! Atata timp cat nu ai folosit si nu folosesti produse gerovital, ... nu inteleg ce te deranjeaza...

sorin
11.12.2005, 23:09
Mai oameni buni, v-am dat o a doua sansa, dar voi nu va lasati smileys/smiley18.gifSub 1-2 IP-uri vad ca au inceput sa se ascunda zeci de nume care "discuta" cu mult entuziasm anumite produse, facand SPAM fara nici un pic de jena, desi ati fost avertizati.

Marian42, imi pare rau ca trebuie sa-ti iau "jucaria", sa le sterg mesaje acestor....intreprinzatori si sa blochez niste IP-uri.

12.12.2005, 01:23
cat timp am stat in tara foloseam de la farmec cateva produse care erau foarte bune. as vrea sa stiu si eu daca vb despre aceleasi produse pt ca si eu folosesc asa ceva.

florentina4you, la locatie ai pus Romania si acuma vorbesti despre cand erai in tara.....la care tara te referi?

Tare fraiere crezi tu ca sunt fetele pi cishilea..... asa din seneni ati postat cateva mesaje, de cat degrazave sunt produsel farmec si noi toti, ca oile, o sa dam navala sa le cumparam....de parca am fi fost fermecatismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

12.12.2005, 01:26
Simona2525, da Stephan nu este si el barbathttp://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley84.gif???? si tot foloseste cremele tale...smileys/smiley36.gif ce Marian nu are voie sa le incerce????o avea si el probleme de ten....smileys/smiley2.gif

garfield
12.12.2005, 06:33
ada_spr, alinutza2005, anaisia, anca2588, carla, daria, elenaionescu, florentina4you, fratele_petru, julia_newton, juliane, mija, mira90, nicoletta, simona2525, stephan, thisisme, yum_yum

Vreau si eu sa incerc cremele voastre...puteti recomanda ceva?

http://www.sorrin.com/dalbum/pictures/Forum_Pictures/Garfield/GarfieldMoon.jpg

nkog
12.12.2005, 07:52
Hey Garfield,

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

I don't care who says what, about you...You are a OK,realycool cat in my book, and whatever you do, just keep it up. Keep it commingsmileys/smiley20.gif!

garfield
12.12.2005, 09:27
smileys/smiley36.gif10Q