PDA

Arată versiune întreagă : icoane pictate si sculptate

MONICAPOENARU
08.12.2005, 03:54
Caut colaborator pentru vanzarea in USA sau Canada de icoane pictate si sculpate de mana, originale si foarte frumoase, cu foita de aur. Suntem o echipa de artisti din Romania, Iasi; putem fi contactati la urmatoarea adresa: costel_poenaru@yahoo.co.uk

MONICAPOENARU
19.12.2005, 06:29
Ne puteti vizita galeria de icoane si obiecte de sculptura pe site-ul www....

Va rog sa ma credeti ca nu ati mai vazut icoane atat de deosebite si frumoase pe net sau in alta parte. Convingeti-va singuri!

Preturi informative: o icoana format A4 (20/30 cm)- Maica Domnuluicu pruncul, cu foita de aur si coroana sculptata costa 250 $, iar o icoana cu un singur chip pictat, acelasi format, costa 200 $.

Puteti face de asemenea comanda de orice alt tip de icoana, cu orice sfant sau scena, orice format; sau obiecte de sculptura.

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (link). citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

10.02.2006, 21:16
Numele meu este Ioana si locuiesc in Bucuresti.Am o firma de produs si comercializat kituri de goblen (cu diagrama) si doresc sa stiu daca acolo
(USA) se foloseste asa ceva.Daca da,atunci ma intereseaza cum se procedeaza pentru incheierea de contracte pentru export si cum dau peste firme care se ocupa de comercializarea lor.
Puteti vizita site-ul: www....
Siteul nu este complet.
Adresa de email este: ioanagobl@yahoo.com

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (link). citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.