PDA

Arată versiune întreagă : salutare tuturor!

maris
08.12.2005, 03:18
salutare tuturor!dosarul meu de parenare trimis pe 20 octombrie la mississaugatocmai a fost acceptat.urmeaza sa primiesc in zilele urmatoare alt set de formulare pentru obtinerea csq-ului.(parenarea se face pe partea franceza).daca pot ajuta pe cineva cu informatii in privinta demersului acestui tip de emigrare o fac cu cea mai mare placere.acum cat informatiile sunt proaspete!smileys/smiley36.gifdatorita multor informatii adunate am scutit timp si bani.MULTA BAFTA TUTUROR!

sorin
08.12.2005, 03:35
Maris, felicitari si bafta in continuare! Orice ajutor dat celor in cautare de informatii este binevenit si apreciat. Iti sugerez sa incepi prin a posta o scurta prezentare a felului cum a decurs in cazul tau rezolvarea dosarului. Te rugam sa o faci pe urmatorul topic:
http://www.romanian-portal.com/forum/forum_posts.asp?TID=140 (http://www.romanian-portal.com/forum/forum_posts.asp?TID=1401&PN=1) 1&PN=1

In continuare, cine are intrebari pentru Maris, dati-i drumu

ovex
08.12.2005, 05:42
salutare tuturor!dosarul meu de parenare trimis pe 20 octombrie la mississaugatocmai a fost acceptat.urmeaza sa primiesc in zilele urmatoare alt set de formulare pentru obtinerea csq-ului.(parenarea se face pe partea franceza).daca pot ajuta pe cineva cu informatii in privinta demersului acestui tip de emigrare o fac cu cea mai mare placere.acum cat informatiile sunt proaspete!smileys/smiley36.gifdatorita multor informatii adunate am scutit timp si bani.MULTA BAFTA TUTUROR!

Felicitari! Cum sa nu poti ajuta?Scrie ,te rog ,cat mai pe indelete la adresapecare a dat-o Sorin si mentioneaza tot ceea ce ti-a trebuit: ce acte,in ce forma,timpi de procesare deci cam tot....

Felicitari inca odata si e un lucru bun ca vrei sa ajuti la randul tau!

eric18stefan
18.04.2006, 03:54
BAFTA,sunt Rodica ,chiar vrei sa oferi informatii sau de obicei asa se spune te ajut va ajut si apoi dispare tot .Toti promit cu sfaturi dar apoi nimeni numai spune nimic,stiu din experienta.avem prieteni care au promis si apoi au uitat.tu esti la fel?.AM AVUT OCAZIA SA PLECAM IN UK.SI APOI AM SPUS LA TOTI CUM AM FACUT NOI AM INTREBAT CUM AR FI MAI BINE SA CHELTUI MAI PUTINI BANI PT. EMIGRARE DAR TOATA LUMEA PROMITE.......

DACA AI TIMP TRIMITE-MI IN MAIL eric18stefan@yahoo.com.

MULTUMESC ANTICIPAT SI BAFTA. RODICA

ovex
18.04.2006, 05:10
Daca vrei sa emigrezi si ai nevoie de informatii,scrie-ne tu pe forum ce te intereseaza si sunt sigur ca vei primi raspuns,ok?