PDA

Arată versiune întreagă : unde gasesc BUN avocat de immigrations

ancanemes
06.12.2005, 09:56
intrebarea mea este urm: unde pot gasi un bun avocat de immigration pt ca vrem sa schimbam viza de F1 in viza de lucru am gasit o firma dispusa sa schimba tipul de viza dar vrem sa intrebam si un avocat inainte ca sa vedem daca se poate face si cum ? in chicago il

GNChicago
06.12.2005, 13:11
SUSAN FORTINO in Chicago.

Brown Susan Fortino Law Offices Of
122 South Michigan Avenue, Chicago, IL 60603
Phone: 1-312 -341-9009

e-mail: sfortinobrown@sfortinolaw.net

Face numai immigration.

Fa-tzi o lista de intrebari si cheama ptr un appointment for Consulting. Unii au platit o suta de dollari, dar au fost fericiti ca au aflat exact ce se poate si ce nu se poate.

Mult Succes!

ancanemes
07.12.2005, 06:39
multumesc pt infsmileys/smiley1.gif

raman datoare

GNChicago
07.12.2005, 07:47
Ne-am cunoscut cumva la un Christmas Party la nelly Salloon cind a venit si Ducu Bertzi?

Era acolo o masa lungaaaa cu un grup simpatic din Cluj......

ancanemes
09.12.2005, 10:02
nu prea cred caci sunt in sua din iulie numai sorry smileys/smiley1.gif dar sa stii ca as fi vrut sa il fi auzit pe ducu berti

ps nici macar nu stiu unde e nelly salon (lucrez toata ziua ca o nebunaticasmileys/smiley36.gif)

sorin
09.12.2005, 11:11
Ne-am cunoscut cumva la un Christmas Party la nelly Salloon cind a venit si Ducu Bertzi?
Era acolo o masa lungaaaa cu un grup simpatic din Cluj......
Shoot GNC, ai fost si tu atunci? Era sa zic ca nu te-am vazut, dar de fapt la vremea aia nu te stiam smileys/smiley36.gif</v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape>

ps nici macar nu stiu unde e nelly salon (lucrez toata ziua ca o nebunaticasmileys/smiley36.gif)
Ai toata viata inainte sa descoperi <st1:City w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">Chicago</st1:place></st1:City>. Iti trebuie timp si

GNChicago
09.12.2005, 13:39
Sorine, eu te-am vazut dar n-am vorbit cu tine pentruca nu te stiam.

Am vorbit cu Ducu Bertzi......de care nu auzisem pina nu a venit cu Colibri in Chicago si l-am cunoscut la concert unde a tinut toata sala in picioare. He is GREAT!

ancanemes
10.12.2005, 07:21
pasarea colibri e o formatie de calitate nu stii cand mai vin si ei prin chicago ? un zvon ceva? ca tare as vrea sa ii mai aud sau mircea rusu band orice alta formatie cu voce si versurismileys/smiley17.gif

ancanemes
03.02.2006, 15:24
in sfarsitam si eu acum vro 7 luni de cand sunt in sua si am aflat avocati care stau de vorba cu tine si care sunt buni si nici nu tre sa ma duc pana in downtown ca e prea departe pt mie

poate va este foloritor si voua:

charles cui 773.209.9300 nu mai stiu exact adresa dar de la western &amp;peterson mergi w pe peterson cam 15 min smileys/smiley1.gif