PDA

Arată versiune întreagă : cine e din arizona?

diarizona
03.12.2005, 23:07
Aveti ceva pe aicea deschis?as vrea ceva contact cu cei din az!!!

04.12.2005, 08:40
In AZ e comunitate destul de mare de romani. Sunt imprastiati peste tot, de obicei se aduna la biserica duminica. Biserica e in Glendale, daca-mi amintesc eu bine.

septimiu
17.07.2006, 15:36
eu sunt din arizona...

dexter26
19.11.2006, 23:56
Stie cineva cam cum e viata in Arizona? locuri de munca, chiriile, preturile etc.? smileys/smiley4.gif

va multumesc

bugga
22.11.2006, 18:40
nu sunt din arizona...am aterizat in sua in urma cu o luna...stau in cleveland,dar nu imi place aici...as vrea sa vin si in arizona daca va fi nevoie...am 32 de ani si ma gandesc ca poate am reusi sa inchiriem ceva impreuna ca sa ne fie mai usor la amandoi sau la toti

Julia-Orlando
12.01.2007, 06:10
Angajez romani stabilitiin Arizona (Tucson).Conditii avantajoase.Pt. mai multe detalii va rog sa ma contactati.

22.01.2007, 18:23
EU TRAIESC IN ARIZONA LA SCHITUL ORTODOXDIN DESERT (LA CATIVA KILOMETRI PE UN DRUM LATERAL FATA DE AUTOSTRADA 10 PHOENIX - LOS ANGELES).AM MARI PROBLEME CU PREOTUL LEGIONAR SI POPONAR CONSTANTIN ALECSE DE LA BISERICA ORTODOXA SFANTA TREIME DIN LOS ANGELES SI CU CONSULUL CRIMINAL AL ROMANIEI LA LOS ANGELES CATALIN GHINEA. VA ANUNT PE ACEASTA CALE CA PRIMESC MESAJE DE AMENINTARE CU MOARTEA. IN PRIMA ZIM-AU ANUNTAT CA MAI AM DE TRAIT 10 ZILE, APOI 9 ZILE SI APOI 8 ZILE. DAR NU-MI POT FACE NIMIC PENTRU CA EU SUNT OMUL LUI DUMNEZEU SI VAR CU IISUS HRISTOS SI TAIAT IMPREJUR LA FEL CA FIUL LUI DUMNEZEU HRISTOS SI DUMNEZEU ARE GRIJA DE MINE. DOAMNE-AJUTA.

sorin
23.01.2007, 00:28
Calugare, Teofile, vad ca te-ai intors sub alt nume si alt IP, dar cu aceleasi placi. Preferabil sa folosesti un limbaj decent de data asta, sa nu se intample ce s-a intamplat si data trecuta. Pe aici pe forum, lumea prefera sa se ajute, nu sa se rupa in figuri. smileys/smiley2.gif

mihutza_ro
02.02.2007, 15:42
Damn, vad ca paranoia e in floare.

Si zi, Calugare, s-au oprit la 8 zile cu amenintarile sau au continuat countdown-ul? :))