PDA

Arată versiune întreagă : Sunati ieftin in Romania

elenisor
21.11.2004, 22:48
Sunati ieftin in Romania! Calitate excelenta! Management online al contului! Intrati pe www....

Convorbiri placute!

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (link). citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

fanelu2803
25.11.2004, 00:23
Am incercat de foarte mult timp sa gasesc un mod de a comunica cu Romania de aici din Canada insa doar acum 1 luna am gasit solutia cea mai buna. Am cumparat ca sa incerc o cartela preplatita de la www.... si vreau sa va spun ca merge excelent.

6.9c/min .

Sper sa va ajute sa comunicati si Dumneavoastra cu familia cum am si eu sansa acum!

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (link). citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

25.11.2004, 15:29
nu fac reclama nimanui.dar folosesc www.... vorbitigratuit cu toti de pe globul asta conectati la cablu sau dsl.si puteti fi si sunati.plus ca aveti nr de ro iar cei apropiati va suna pe 0808 xxx xxxx.curaj si bafta

19.02.2005, 02:41
Am gasit un site de curand care e destul de ok.

www...

Au mai multe servicii care le ofera sa suni inapoi in tara.In primul rand au 4 tipuri de cartele (ratele difera in functie de detaliile cartelei).Ofera rate speciale pt Bucuresti si telefoane mobile.Mai au un serviciu care iti permite sa suni cu aceeasi cartela toate destinatiile (deci nu numai Romania, poti sa suni cam unde vrei tu cu asta) si nu iti mai cere sa bagi codul ala cand suni.

Customer Service-u apare si pe limba romana.Cand primesti mailul cu PIN #-ul apare si un numar pt vorbitori de limba romana.Cred ca sunt cam 4-5 romani care lucreaza acolo.In general sunt foarte ok si m-am inteles cu ei excelent.Pe unul in cheama Stefan (asta e foarte tare, m-a ajutat de multe ori pana acum), mai e Alina, Andrei si inca 2.

Cred ca au cele mai bune cartele..

Mai vb

adrian ionescu
18.04.2005, 07:42
Cum procedez sa imi cumpar o cartela Nobel,daca nu am credit card,nu se poate si altfel plati?Noi suntem in USA de o luna si jumatate si am inteles ca nu putem aplica inca pt un credit card.Ne puteti da un sfat?Mulumim mult!

sorin
18.04.2005, 07:55
Ai incercat sa platesti cu debit card (carte de debit)?

angela
18.04.2005, 08:18
Am descoperit din greseala as putea spune un card destul de bun, il cumperi de cam oriunde si platesti cash nu iti trebuie credit card. Cartela se numeste ILOCANDIA,cu o cartela de 5$ am avut o ora si 10 minute cu Romania, mie mi s-a parut bun, acuma depinde de fiecaresmileys/smiley2.gif

albinutza
12.05.2005, 14:37
Ah era sa uit ceea ce e mai important smileys/smiley36.gif, felicitari Sorin pentru idea cu site-ul. Este important pt comunitarea romaneasca ca sa stick together cel putin aici pe net.smileys/smiley32.gif

Ah, si inca o data era sa uit ceva, radio.my-press.com 93 de posturi de radio romanesti toate la diferenta de un ''click'' unul de altu si astfel, putin mai aproape de romania.

O zi buna voua tuturor ! smileys/smiley31.gif

sorin
12.05.2005, 15:55
Bine ai venit Albinutzo si mersi de aprecieri si de informatiile pe care le-ai postat! smileys/smiley20.gif