PDA

Arată versiune întreagă : ROscar Awards-Cel mai haios forumist

sorin
28.11.2005, 13:44
Votati forumistul preferat la acesta categorie. Sondajul va fi deschis pentru aproximativ 2 saptamani, pentru a da posibilitatea de a vota la cat mai multi forumisti, apoi va fi inchis si pastrat ca referinta.

Felicitari pentru nominalizare si bafta tuturor candidatilor!

GNChicago
29.11.2005, 05:05
Sorine, am votat de doua ori, e vreo suparare?

Am impresia ca pot vota de cite ori deschid computerul......

Deasemenea vreau sa le spun la candidati ca provin din romania si SUNT USOR CORUPTIBIL......Primesc orice....mai ales ca e legal ptrca sistemul imi da voie fara sa apelez la hackers!

sorin
29.11.2005, 05:25
Te iertam de data asta. Tin minte ca am ales "no multiple votes" sau ceva de genul asta, dar poate am uitat smileys/smiley75.gif

GNChicago
29.11.2005, 05:42
Am inchis computerul si l-am redeschis si am venit din nou la vot, dar vad ca nu se poate inca odata.....si eu care ma gindeam la o sursa de venit cinstita....

GNChicago
29.11.2005, 05:50
Dar dupa ce am indepartat cookies si delete files and re-log in am mai tras un vot, asa ca pot incepe negocierele cu ambele parti cu Sorin sa-i spun cu cine am votat si cu cel votat ca eventual sa mint....

Cine da mai mult?

GNChicago
29.11.2005, 06:05
GOOD!

GOOOOOOOOOOL!

M-am turmentat si am mai tras un vot! cum se spune la Chicago Bulls...

Threepet!!!!

Gata astept ofertele acum!

sorin
29.11.2005, 06:22
Nu negociez cu.....coruptii smileys/smiley36.gifPoate-ti da spaga vreunul din candidati, ca de la mine nu ai sanse smileys/smiley2.gif

GNChicago
29.11.2005, 07:01
Atunci incerc la Gogule, ca daca spun ca i-am dat trei voturi la "uscatura de Vlad" cum cineva il denumea intr-un topic, atunci Vladut trece de zero si ajunge la minus unu, cu toate ca imi place cum scrie, dar business is business! Business goes first!

O sa incerc sa tin miza mare!

Gata nu mai votez in plus, astept prima data compensatiile.

Pisoi
29.11.2005, 10:17
sorine, tocmai GNC nu e nominalizat la categoria asta? ...nu e corect, pai pe mine m-apuca rasul numai cand incep sa citesc primele cuvinte din comentariile lui, fie ele si serioase.

GNC, te-ai ras daca te pune acolo al 6-lea, nu mai ai nici drept de vot si atunci sa vezi concurentasmileys/smiley36.gif

GNChicago
29.11.2005, 10:59
Legea spune doar cinci pe lista de votare. S-a inchis prea repede si am pierdut trenul.

Incerc si eu sa fac un living......ca doar vin din Romania, unde se practica la cele mai inalte nivele.

garfield
05.12.2005, 09:00
Gata astept ofertele acum!

I'm not paying, I can write a script to vote for me continuously (from multiple sources, wouldn't want the IP blocked smileys/smiley2.gif), until the end of voting. Would having a few million votes count towards being the funniest or will I get a computer geek award? smileys/smiley36.gif(Though that may not be all bad either; Geek used to be a four letter word...now it's a six figure one!)

GNChicago
05.12.2005, 12:55
Garfield, accept orice, mai ales ca vine Mos Nicolae si parca as vrea si eu macar o masina noua ca am fost baiat cuminte si nici nu plec in Australia.....

Pisoi
06.12.2005, 12:08
GNC, ce faci acum??? te-au indus in eroare femeile??? ...si esti in diema???smileys/smiley36.giftu ai fost cu ideea "Australia"smileys/smiley2.gif

...acum sint in baltimore si "e frig in draci", keep in touchsmileys/smiley2.gif

GNChicago
06.12.2005, 13:18
E adevarat ca ideia cu australia a fost a mea, dar am nevoie de ceva bani, am si eu nevoi, o masina si daca pot sa fiu putin corupt nu e vina mea, poate fac ceva si din Australia business, poate il conving pe Garfield sa dea si el ceva.....Daca vine in Chicago o sa-l ademenesc cu ceva vishinata, poate se ametzeste repede si isi schimba parerea.

Frig in Baltimore, atunci e foarte frig in Chicago. E sub zero *C in mod sigur in Chicago, o sa ma uit sa vad cit.

GNChicago
06.12.2005, 13:24
sh*t!

Nu pot edita..... sunt -11*F adica -12*C............COOOOOOLD

GNChicago
06.12.2005, 13:27
Mi-a mincat o litera.... ia sa vad daca fac putin misspelling ce iese:

Schit! Shhit!Scheit! Schet! Chit!

Pisoi
07.12.2005, 10:18
...asta nu e frig, e inghet in toata regula, asa ca nu mai face calcule inutile... cand iti clantane dintii se mai intampla sa mananci literesmileys/smiley36.gif

...eu vreeeeau acasasmileys/smiley19.gif ....sau in australiasmileys/smiley4.gif

07.12.2005, 10:46
Hai mai pisoi ca nu este chiar asa de frig in Baltimore parca ziceai ca iti este dor de zapada! sau poate ai devenit sensibil dupa viata din Calismileys/smiley36.gif

Pisoi
28.01.2011, 18:26
...bai! ce vremuri! :v: ...sincer, m-a pocnit o nostalgie cand vad pe altii ca inca mai citesc topice de pe vremea "junioratului" ... :thatsit:

p.s. ...numai melina (tetris...etc) a perseverat de-a lungul timpului in obtinerea pretiosului "trofeu virtual" :starsmile:

Melina
28.01.2011, 18:33
adica ma propui ?
asta ca sa ne mai descretim fruntile ?-;) parca tu venisei cu o metoda sa nu faci riduri sa iti prinzi cu o agrafa pleoapele , te-a tinut ?

P.s. rectific cred ca era vorba de frozen smile , nu de pleoape, totuna.

Pisoi
28.01.2011, 19:30
adica ma propui ?

...eu nu te propun de nici un fel ...si nicaieri! ...ca esti de belea ...cu subiectele tale! ...DAR te iubesc la fel ca si in trecut ...ca si acum ...ceva de ani!
...ce pot sa fac pt tine este sa-iti pot acorda "medalia perseverarii virtuale":flower:

Melina
28.01.2011, 19:59
Pai medalia asta nu spune multe despre mine , mai bine da o bulina daca tot sunt de belea.