PDA

Arată versiune întreagă : Chef de Chef!!!

foryoutupac
21.11.2005, 06:40
smileys/smiley4.gifIn data de 25 noiembrie,va fi petrecere romaneasca la White Star,sper sa ajung si eu pe acolo cu ceva prieteni,sper sa ne vedem pe acolosmileys/smiley36.gif.

livia
29.11.2005, 09:27
Sa ne spui si noua cum a fost.... am auzit si eu de petrecere dar de sarbatori am fost la Niagara..... si am ratat....

foryoutupac
29.11.2005, 09:41
Drept sa iti spun nu am fost,deoarece nu am avut cu cine sa ma duc si nici nu prea stiam cum sa ajung acolo,deoarece sunt cam nou pe drumurile de aici smileys/smiley4.gif

GNChicago
29.11.2005, 11:26
Forypac mergi pe www.maps.com (http://www.maps.com)si iti da directii sa ajungi oriunde vrei, de obicei driving.

foryoutupac
30.11.2005, 02:07
Stiu de site-ul acela,dar si daca ma uitam pe harta nu prea stiam pe unde sa o i-au decat sa ma complic mai bine am stat acasa la caldura,eram si un pic racit,si sa ma duc singur acolo la club,nu era prea placut( nu aveam sofersmileys/smiley4.gif).

livia
30.11.2005, 05:52
smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif... si eu am racit un pic dar m-am tratat cu o Grapa fiarta cu piper si se pare ca scapat .....

foryoutupac
30.11.2005, 06:46
Si eu am scapat de ea acuma o saptamana,cu un paracetamol de acasa,dar sambata am fost la lucru si am stat pe afara cand am lucrat si am racit din nou,acuma trebuie iara sa iau niste paracetamol si pser ca pana lunea viitoare sa imi treaca.Weekend-ul acesta iara trebuie sa il petrec in casa smileys/smiley19.gif

Krista
11.12.2005, 15:09
Fiti atenti, baietii cu petrecerile, se mai pune de un chef la un club din Pontiac! Va zic ce spune pe flyer:

CLUB HEAT ROMANIAN NIGHT

2 N. Saginaw St., Pontiac, MI 248-703-0162 or 248-250-2801.

"Afara e frig si ninge si Craciunul se apropie dar totusi vrei sa te distrezi de sarbatori! Vino la Heat ca sa asculti muzica romaneasca si sa te simti ca acasa! Nu ezita, ultima petrecere a anului 2005!" (cine o fi compus textu' smileys/smiley4.gif?!)

Cand nu zice, probabil mai multe informatii la telefon. Check it out!

foryoutupac
16.12.2005, 00:41
dar in ce zii este petrecerea pentru romani,ca eu daca sunt nu ma prea inteleg cu ei

Krista
16.12.2005, 08:20
E, come on, esti baiat mare, nu iti taie capul nimeni daca suni, uite asa mai exersezi! Oricum, cred ca sunt organizatorii romani la numerele alea de telefon, daca te intereseaza iti sugerez sa suni! Sa ne spui si noua ce afli!

Distractie placuta si sarbatori fericite!http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley79.gif

think
17.01.2006, 15:21
Drept sa iti spun nu am fost,deoarece nu am avut cu cine sa ma duc si nici nu prea stiam cum sa ajung acolo,deoarece sunt cam nou pe drumurile de aici smileys/smiley4.gif

Ai nevoie de directii la wite star?data viitoare scrie-mi poate ne intalnim acolo.Dar cel putin ai directiile rezolvate

Am inteles ca vii din Adrian.94E to 75 N (asta in orasul Det) Imediat dupa ce iei 75N este al doilea exit (nu stiu exact numarul dar este o cladire mare American Axels acolo faci dreapta si meri pana in capatul strazii (cam 2-4 mile)acolo faci stanga iar la un sfert de mila este clubul pe stanga.

Dar cand ai nevoie am sa fiu mai exact si mai detaliat

foryoutupac
18.01.2006, 13:44
Momentan masina mea este stricata asa ca nu ma pot deplasa decat la
serviciu,deoarece ma duc cu cel cu care stau dar pe saptamana viitoare
sau peste doua saptamana,s-ar putea sa imi iau o masinutasmileys/smiley36.gif,chiar
sper ca atunci cand o sa am nevoie sa imi dai mai multe
explicatii,deoarece asa cum mi-ai explicat pe fuga sa facut mai mare
ceatasmileys/smiley36.gif.

irene_magda
22.01.2006, 07:31
cine o cunoaste pe chiriac adina va rog sa-i transmita ca astept raspuns de la ea multumesc mult!