PDA

Arată versiune întreagă : Ieseni plecati din tara care vor sa faca o surpriza celor dragi de acasa

IordanMihail
10.12.2016, 01:39
M-am gandit sa compun acest mesaj pentru ca am avut foarte multe persoane care au apelat la serviciile noastre fiind plecate din tara.
Ne-au spus ca este foarte util ceea ce facem si au fost foarte bucurosi de rezultate. Poate sunt si aici persoane care ar avea nevoie de noi pentru a suprinde rudele de acasa. Pentru ca urmeaza perioada sarbatorilor de iarna cred ca ar fi de bun augur sa va povestesc despre societatea noastra. Impreuna cu asociatul meu (Ilies Cosmin) am deschis o firma nonconformista pentru mediul de afaceri din Iasi. Practic noi facem tot felul de comisioane pentru cei care sunt plecati sau sunt din Iasi si nu au timp sa rezolve anumite probleme. Serviciile clasice sunt: "Cumparaturi livrate la domiciliu", "Sofer de inchiriat", "Plati facturi". Dar pe langa acestea am facut si multe alte comisioane pe care nu le avem in lista de servicii. Am livrat: torturi, flori, cadouri, am printat felicitari personalizate, am stat la rand la pasapoarte in locul cuiva care nu a vrut sa piarda noaptea acolo, etc. Deci putem face foarte multe lucruri. La unele nici nu ne-am fi gandit ca ni se va cere sa le facem.
Daca este cineva interesat si vrea sa afle mai multe detalii ne gaseste pe www.n-aitimp.ro sau pe pagina de facebook:www.facebook.com/naitimp. Va multumim pentru atentie si va dorim Sarbatori Fericite!