PDA

Arată versiune întreagă : doar ptr fete:)

blacksea
14.11.2004, 14:31
Sal...

exista vreo fata care are cetatenie in USA si este dispusa pentru casatorie ... etc ca sa pot ajunge si eu in US...,contra cost binenteles... daca doreste cineva ... sa imi dea un mesaj pe blacksea.us@gmail.comsa imi spuna cam cat ar dori si cum am putea face... sau cum ... in ce modalitate as putea obtine viza ptr US daca mar putea ajuta cineva cu niste info..

regards

kyra
17.12.2004, 08:00
Nu trebuie sa cauti pe cineva care are cetatenie pt ca nu sunt sigura ca ti se va da viza si am impresia ca vor fi interviuri drastice ce trebuie tu sa cauti,o castigatoare la loteria vizelor cu care sa te casatoresti bineinteles inainte de ultimul interviu asa vei primi viza si nu se va lega nimeni de tine smileys/smiley1.gif

deianeera
30.05.2005, 03:22
Salut ! Si,daca nu gasesti acea persoana,care,dupa ce a castigat la Loteria Vizelor ,sa vrea sa se casatoreasca cu tine,ce faci ? Cum alt cumva ai putea gasi pe cineva care sa fie US citizen si sa vrea sa se casatoreasca cu tine,doar ca sa poti emigra in State ? Serios,si eu vreau sa aflu cum m-as putea casatori ca sa plec in State ! got any tips ? please ! "smileys/smiley4.gif

31.05.2005, 12:42
cetateanul american vine, va petrece-ti va pozati(dovezi) va etc...apoi ori va luati in Romania,ori cetateanul se intoarce in USA ..depune petitie pt fiance visa (viza de logodna) ...se cer dovezi poze ,bilete de avion ..copii pasapoarte intrare, iesire din tara ...se aproba ...te duci la interviu cu affidavit of support bunicel si dovezi tot ce ai (felicitari ..emailuri la imprimanta ..desfasuratoare cu convorbiri telefonice ,poze impreuna ,bilete de avion..etc.)si ti se dasi o sa te intrebi dupa "ce-am facut?"smileys/smiley36.gifbafta!