PDA

Arată versiune întreagă : Stie cineva daca sunt joburi in masa de operatori de macarale turn in nz sau au?

Andrei Ghilea
02.12.2015, 06:03
Daca stie cineva despre domeniu si are timpul necesar rog sa intreb despre tower crane drivers. Sunt joburi bune in nz sau au? Tin sa ma axez mai mult pe nz pt ca din cate am inteles este mai usor procesul de emigrare fata de australia. Eu lucrez in Uk ca tower crane operator pe un Saddle Commansa de 2 ani, certificatele cpcs blue, nvq sunt recunoscute in nz? Daca poate cineva sa imi ofere niste sfaturi, idei , unde as putea sa ma axez in nz sau au? Tot caut pe lista joburilor dar nu gasesc nici un crane driver, desi multi operatori din uk zic ca sunt foarte bine primiti ca operatori, fiind o meserie ce se cere! Astept niste sfaturi/idei daca se poate. Va multumesc. Bafta!

danref
02.12.2015, 15:08
Cauta pe Seek.E cel mai popular.Job-uri in masa pt macaragii poate nu or fi insa ceva tot s-ar mai gasi.Deasemeni poti sa scrii direct la "Builders".Watpac,Hutchinson etc

http://www.seek.com.au/jobs/in-australia/#dateRange=999&workType=0&industry=&occupation=&graduateSearch=false&salaryFrom=0&salaryTo=999999&salaryType=annual&companyID=&advertiserID=&advertiserGroup=&keywords=tower+crane+operators&page=1&displaySuburb=&seoSuburb=&where=All+Australia&whereId=3000&whereIsDirty=false&isAreaUnspecified=false&location=3000&area=&nation=3000&sortMode=KeywordRelevance&searchFrom=&searchType=last

Bafta!