PDA

Arată versiune întreagă : cineva prin philadelphia sau imprejurimi?

roxanaaa
04.11.2005, 14:27
buna tuturor!tocmai am ajuns shi eu pe langa philadelphia(mai exact Bala Cynwyd)shi ma gandeam...mai sunt romani pin zona?mi-ar placea sa am cu cine discuta din cand in cand:)

Ashtept veshti!

pupici!

sorin
04.11.2005, 15:12
Roxanaaa, bine ai venit in State! smileys/smiley31.gif

Pana au sa-ti raspunda si alti romanasi de ai nostri din sau de pe langa Philadelphia, poti sa folosesti "search" si o sa mai gasesti discutii asemanatoare despre Philadelphia. De asemeni, daca tot ai ajuns aici, poti intra pe contul tau si sa-ti schimbi "location' din Romania in United States, pentru a nu crea confuzii smileys/smiley2.gif

roxanaaa
04.11.2005, 15:34
smileys/smiley9.gifmersi mult,Sorin!!!eshti primul roman care-mi ureaza asha ceva:)shi suna mult mai bine cand cineva imi ureaza bun venit in romana:)

da,am vazut shi alte discutzii..incercam shi eu,poate cineva imi va raspunde directsmileys/smiley1.gif

te pup!

dutzvla
28.11.2005, 13:53
Buna Roxana! Daca iti mai doresti sa intalnesti romani , poti sa-mi scrii pe adresa dutzvla_07@yahoo.com . Nu stiu daca ai vazut dar si eu am postat un mesaj asemanator , in speranta ca voi gasi romani pe langa Philadelphia .Hai ca vorbim mai multe daca imi scrie. Bafta multa !!!!!!