PDA

Arată versiune īntreagă : Becuri led 10W E27– economie de energie la superlativ

StefanMoraru
21.05.2014, 01:36
Putere: 10W; Echivalența bec incandescent: 75W; Voltaj: CA100-240V; Soclu: E27; Culoare flux luminos: Alb Neutru; Intensitate luminoasă: 810 lumeni; Tip LED: SMD; Dimensiuni: Ų60xH115mm; Unghi fascicul de lumină: 200°; Altele: Termoplastic . Economie de energie la jumatate fata de alte becuri economice si de 4 ori mai economice decat becurile traditionale incandescente. Partener oficial VTAC. Preturi de importator direct. Pentru comenzi substantiale discount-uri pe masura! www.....
Pret: 28.99 lei
Tel. 0735.939.397

aramis_13
21.05.2014, 04:50
alt dobitoc...
bă, să faci ce-o făcut puiu'!

Chirica
31.05.2014, 04:09
Boahh cata rautate au unii in ei...da bine ca te gasisi sa-l corectezi pe ala...stii tu vb aia rade ciob de ciob...ha

aramis_13
31.05.2014, 08:43
iete nene, se trezi robin hood din amorțeală? ce-i copilaș te mănāncă și vrei scărpinat?

Chirica
03.06.2014, 05:36
Oameni ca tine fac umbra pamantului degeaba...crede-ma pe cuvant! Nu stiu cum te suporti cu atata rautate in tine "fratele meu".

aramis_13
03.06.2014, 06:12
ce-i copilaș, ești supărat că nu-ți mai iese banu'? trolii idioți ca tine ce fac? sorin, ești te rog amabil să īi verifici IP-ul ăstuia? o fi vreo clonă...

LE frate ești cu mă-ta, că n-am pescuit porci īmpreună prin pădure!

sorin
03.06.2014, 11:03
Pentru a evita alte discutii similare pe viitor propun urmatoarele:
1. Nou-venitii sa citeasca regulamentul inainte de a posta, pentru ca nerespectarea acestuia duce la suspendare si stergerea a ceea ce constituie reclama nesolicitata.
2. aramis_13 doar sa foloseasca butonul "report" daca cineva incalca regulamentul si eu ma voi ocupa de aceste situatii, fara ca el sa interactioneze cu forumistii.

acesta este un forum civilizat, care nu accepta spamul, reclamele fara aprobare prealabila, iar forumistii sunt invitati sa se comporte politicos.

aramis_13
03.06.2014, 16:34
nene sorin, io-l raportai pe ăla primu, da' ăsta de-al doilea īmi dădu la gioale. și mă rog frumos, io mi-s pașnic de felu' meu, c-așa sīntem noi ardelenii, pașnici (răgățenii zīc că de la īncetineală ni se trage, da' nu știu, că n-ajunsăi cu analiza pānă acolo, īncă-s la pașnici) și nu īncepem niciodată o ceartă.
da' io mi-s și scorpion. ș-apăi ferească ăl de sus drăguțul să-mi dai motiv, că ăla ești. īți iau gātul doar dacă te-ai uitat cruciș la mine. unde mai pui că pe jumate (jumatea aia rea!) mi-s dă la Turț, iute-n țuică și tare-n brișcă (sau invers, le potriviți voi)

Pisoi
03.06.2014, 19:37
...bai ceacare! ...potoleste-te ca io unu' nu-ti dau dreptate! ...si spun asta pt ca chiar daca raportezi un SPAM... tinzi sa ai satisfactia sa "dai primul la gioale" inainte de a analiza domol o conjunctura oarecum inocenta! :ideea:
:boo:
alt dobitoc...
bă, să faci ce-o făcut puiu'!

...daca tot dai o mana de ajutor pe acest forum, nu inteleg de ce continui sa "zgandaresti" inutil o cauza apusa? :thinking:

iete nene, se trezi robin hood din amorțeală? ce-i copilaș te mănānca si vrei scarpinat?
...lu' sorinescu ii spun mereu ca se ameteste cu tot felul de "acrituri" ...tie inca nu ti-am descoperit "licoarea" care te reprezinta in realitate! :-?

ce-i copilaș, ești supărat că nu-ți mai iese banu'? trolii idioți ca tine ce fac? sorin, ești te rog amabil să īi verifici IP-ul ăstuia? o fi vreo clonă...

LE frate ești cu mă-ta, că n-am pescuit porci īmpreună prin pădure!
..."porci" putem pescui oricand impreuna ...fie prin "padure sau alte locatii" ...dar p'ala care'l suspectezi ca "porc" ...nu cred ca "ma-sa" are vre-o vina sa fie enunntata p-aici! :thatsit:

nene sorin, io-l raportai pe ăla primu, da' ăsta de-al doilea īmi dădu la gioale. și mă rog frumos, io mi-s pașnic de felu' meu, c-așa sīntem noi ardelenii, pașnici (răgățenii zīc că de la īncetineală ni se trage, da' nu știu, că n-ajunsăi cu analiza pānă acolo, īncă-s la pașnici) și nu īncepem niciodată o ceartă.
da' io mi-s și scorpion. ș-apăi ferească ăl de sus drăguțul să-mi dai motiv, că ăla ești. īți iau gātul doar dacă te-ai uitat cruciș la mine. unde mai pui că pe jumate (jumatea aia rea!) mi-s dă la Turț, iute-n țuică și tare-n brișcă (sau invers, le potriviți voi)
...nu ma mai ofilesc sa mai raspund si la aceasta postare, pt ca ....imi dau seama ca... imi pare rau sa spun... ai mai multa influenta negativa p'aici decat sa detectezi pe cei cu SPAM!:calcul:
p.s. ...eu cred ca acest topic trebuie inchis! ....asa ca orice alt comentariu e bine venit la "offtopic" :aplause: