PDA

Arată versiune întreagă : Plicul numarul 2 pentru interviu.

Cristinat
27.10.2005, 04:20
Buna la toata lumea,

Am pe fratele sotului meu care a cistigat la loteria de anul trecut, a primit primul plic, a trimis formularele recomandate, dar din pacate pina acum nu a primit plicul numarul 2 care am inteles ar trebui sa fie cu data de interviu. Stie cineva care este procedura, cind se trimit plicurile sau daca este o data dupa care cine nu a primit nimic inseamna ca nu au fost aprobati. Cumnatul meu si cu sotia lui amindoi au terminat facultati in Romania si lucreaza, sint casatoriti si sint tineri. Eram asa de fericita pentru ei si nu vedeam nici un motiv de ce ar fi respinsi. Este posibil daca nu au primit plicul sa fi fost respinsi? Ne putem interesa undeva, sau trebuie numai sa asteptam?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri. Si mult succes la cei ce au cistigat loteria!!!!!smileys/smiley32.gif

sorin
27.10.2005, 04:28
Depinde si ce numar de aplicatie are. Verifica si celelalte discutii pe aceasta tema si vezi situtia

Cristinat
27.10.2005, 08:28
In care din forumuri pot gasi aceste discutii? Inca invat sa sortez mesajele de pe acest forum si ma invirtesc un pic in cerc.

Mersi

sorin
27.10.2005, 08:35
La cele cu loteria. Sau foloseste "search".

Cristinat
27.10.2005, 09:51
Sorin,

Vreau sa-ti pun MULTUMESC. Am gasit toate informatiile necesare ca sa stiu ce am de facut cu situatia cumnatului meu.

Mersi inca odata pentru ajutor si pentru rabdareape care o aicu noi incepatorii.