PDA

Arată versiune întreagă : caut live-in nanny in zona Washington DC (Arlington, VA)

Alexandra Gal
16.09.2013, 00:00
Familie de mare incredere, conditii foarte bune, cautam nanny pentru un baietel frumos si destept de 2 ani si jumatate. Preferabil o mamica care vine in vizita la familie si ar vrea sa aibe o preocupare in timpul saptamanii Luni-Vineri, dar suntem deschisi si la alte optiuni. Se ofera masa si casa in conditii foarte bune. Engleza nu e necesara, prefer ca baietelul meu sa continue sa vorbeasca Romaneste. Detalii mai multe la telefon: 202-641-4429 (Alexandra). Multumim!

aluna#1
14.10.2013, 22:30
Buna seara!
Ma numesc Arcadiana, am 58 de ani, sint din Bucuresti, si in prezent in vizita la fiica mea in Orlando, FL. Sint interesata de anuntul dumneavoastra si as dori sa stiu mai multe amanunte. Experienta mea anterioara include ingrijire de seniori in New Jersey si de copii in Bucuresti. Daca interesul este mutual, pot fii contactata la 407.860.5886 dupa ora 5.30 PM sau la aditomaschek@yahoo.com.
Multumesc,
O seara placuta!

Galanton
04.05.2015, 01:33
Buna ziua. Ma numesc Galanton Alexandru sunt din Piatra Neamt, sportiv, calm, rabdator, integru. Am lucrat la doua restaurante ca ajutor de bucatar. Detin permis auto, am experienta in ingrijirea copiilor, deoarece petrec mult timp cu nepotei mei, fiindu-le tutore. Nu beau, nu fumez, duc o viata de sportiv. Detin cunostinte de limba engleza. Am 25 de ani si vreau mai mult de la viata, asta fiind motivul pentru care trimit aceasta scrisoare de intentie. Sunt interesat de acest loc de munca si astept un raspuns din partea dumneavoastra. Cu stima.

ungurean
05.05.2015, 06:31
Familie de mare incredere, conditii foarte bune, cautam nanny pentru un baietel frumos si destept de 2 ani si jumatate. Preferabil o mamica care vine in vizita la familie si ar vrea sa aibe o preocupare in timpul saptamanii Luni-Vineri, dar suntem deschisi si la alte optiuni. Se ofera masa si casa in conditii foarte bune. Engleza nu e necesara, prefer ca baietelul meu sa continue sa vorbeasca Romaneste. Detalii mai multe la telefon: 202-641-4429 (Alexandra). Multumim!
Buna ziua. Ma numesc Timea. Am 36 de ani . Sunt in Romania. Am 2 cetatenie maghiara si romana. Am 11 de experienta ca nanny. Momentan lucrez la o fabrica de ceaiuri. Sunt din judetul Mures Din localitatea Sovata. Ma intereseaza jobul. Adresa mea de email este ungureatimea@yahoo.com
Astept raspunsul dumneavoastra. Multumesc. Timea

aramis_13
05.05.2015, 16:39
ce v-ați grăbit bre așa tare? trebuia să mai așteptați, să se mai coacă oferta, că n-are decât doi ani vechime...