PDA

Arată versiune întreagă : Chiar,tanar 21 de ani

foryoutupac
22.10.2005, 06:38
smileys/smiley4.gifCaut o fata cu o varsta apropiata de mine,pentru o prietenie,nu pentru relatie.Eu stau langa Detroit,am 21 de ani si ma cheama Dan,altceva se afla pe parcurs.

siriso21
28.10.2005, 10:44
si ptr ce ai dori o prietenie ...te simti singur?

foryoutupac
29.10.2005, 06:29
Drept sa iti spun ma simt singur,asa cum canta si talisman melodia
Talisman(am uitat se poate face reclama pe forum :) ).As vrea si eu sa
mai schimb o vorba cu lumea de varsta mea,vad ca tu esti in
Romania,uite poate imi spui de unde esti si ce ai facut in weekend-ul
acesta.Nu ca ar trebuie sa da-i mie raportulsmileys/smiley1.gif

ronin84
29.10.2005, 07:08
De cati ani esti acolo?Chiar asa rau e?Nu ai cu cine sa vb?

mihaela75
29.10.2005, 07:47
Cred ca siriso21 a vrut sa fie ironic,dar ai avut destula prezenta de spirit sa nu-iiei in seama rautateasmileys/smiley32.gif.Nu stiu de ce se baga unii in seama fara sa fie pe subiect.Intr-adevar demulte ori te poti simti cam naspa prin strainataturi.Bafta la cautat!

foryoutupac
29.10.2005, 08:14
Pai sunt de trei saptamani,deci inca nu am cunoscut multa lume si incerc sa caut sa cunosc cat mai multa lume.

Mersi Mihaela de sprijin,nu stiu ca daca a vrut sa fie sa nu dar nu a reusit sa fie.

sauzimdebine
29.10.2005, 12:05
Eu ti-am spus ca sunt bune si muraturile, smileys/smiley2.gif tu nu si nu, vrei doar trufandale.smileys/smiley16.gif Acum suferasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Dan, tine minte ca si batranii sunt tineri, unii dintre noi chiar
foarte tineri, cum si destui tineri sunt batrani, tare batrani de
foarte devreme. Totul este sa gasesti spiritul de care ai nevoie, mult
mai important decat restul ce intra in componenta fiintei numita om.

foryoutupac
29.10.2005, 14:24
Ce sa zic ca am gasit batrani cu spiritul tanar,dar ei lucreaza toata
ziua nu au timp sau chef sa mearga intr-un club.deci nu au ce sa
povesteasca ce au facut sambata seara,ei au sa zica ca s-au uitat un
pic la televizor si dupa s-au pus sa doarma sau ceva de genul.

alina_flu_flu
16.11.2005, 13:53
Esti de acord cu o casatorie ptr acte?...M-ai ajuta tare mult

Daca esti interesat nu ezita sa-mi scrii la Alina_flu_flu@yahoo.com

alina_flu_flu
16.11.2005, 13:54
Tot eu sunt...am gresit adresa ...alina_flu_flu@yahoo.com

Multumesc mult!

foryoutupac
17.11.2005, 03:15
Nu stiu ce sa zic,la faza cu casatoria,deoarece am si eu o varsta si ar cam trebui sa caut pe cineva,care sa imi fie aropae de acuma in colo deoarece este foarte greu aici,cand esti singur si nu ai pe cineva.

In Romania am pe cineva pe care as vrea sa o aduc aici,deoarece eu tin la ea foarte mult,acuma sa vedem ce vrea si ea,am fost impreuna un an si ne-am despartit din cauza mea de multe ori si cand ne-am despartit de ea de tot a fost din cauza mea, si am incercat sa ma impac cu ea de mai multe ori dar nu a vrut,dar inainte de a veni in America a vrut sa ne impacam.Inca nu am discutat despre ce o sa facem daca cumva o sa mai fim impreuna si o sa vrea sa vina si ea aici.

Dar asta nu inseamna ca nu as vrea sa fac faza care zici tu,oricum am sa iti scriu eu un email si o sa mai vorbim si pe messenger.

In principiu eu nu as vrea o casatorie pe interes deoarece nu sunt omul care sa faca lucruri pe interes.Acuma nu pot sa iti scriu email si poate nu prea ai inteles,scuze sunt la serviciu si sunt obosit.

As vrea sa imi dai mai multe detalii despre tine daca se poate si poate putem rezolva cumva problema.Sa nu crezi ca sunt disperat sa ma casatoresc,numai ca vreau sa te ajut.

alina_flu_flu
17.11.2005, 14:06
Multumesc mult pentru explicatiile date...se vede ca esti o persoana care nu se gandesti doar la tine...mai rar asa ceva in zilele noastre.

Poate ca daca casatoria nu ar fi fost singura mea sansa sa raman in State si aveam mai multe optiuni, cu sigurantza as fi ales alceva.

Detalii daca doresti despre mine, cand ai timp poate o sa-mi trimiti un e-mail.

Mai vb...Pa Pa