PDA

Arată versiune întreagă : Pro sport - o scurta gazeta a sporturilor

sorin
18.10.2005, 18:19
Am deschis aceasta mica

sorin
27.02.2006, 06:14
Intre timp, de cand am postat anuntul initial, s-au mai schimbat unele amanunte. Unul dintre ele ar fi ca Pro Sport (prosport.ro) a inceput sa se incarce f.f. greu, nemaivazandu-se practic vreo diferenta intre ei si Gazeta Sporturilor (gsp.ro). Pacat ca cele mai mari 2 siteuri de sport din Romania nu-si permitniste servereca lumea smileys/smiley5.gifE un adevarat chin sa citesti unele articole pe aceste 2 siteuri, de multe ori trebuind sa te lasi pagubas.

Acestea sunt doar pareri personale, constatate peste ocean. Poate in Ro aceste siteuri functioneaza mai bine si mai repede.

Ros_Albastru
22.08.2006, 09:58
Intre timp, de cand am postat anuntul initial, s-au mai schimbat unele amanunte. Unul dintre ele ar fi ca Pro Sport (prosport.ro) a inceput sa se incarce f.f. greu, nemaivazandu-se practic vreo diferenta intre ei si Gazeta Sporturilor (gsp.ro). Pacat ca cele mai mari 2 siteuri de sport din Romania nu-si permitniste servereca lumea smileys/smiley5.gifE un adevarat chin sa citesti unele articole pe aceste 2 siteuri, de multe ori trebuind sa te lasi pagubas.

Acestea sunt doar pareri personale, constatate peste ocean. Poate in Ro aceste siteuri functioneaza mai bine si mai repede. mai exista un site pentru suporterii stelisti: www.stelisti.ro (http://www.stelisti.ro) si site-ul oficial al Clubului Steaua:www.steauafc.ro

sorin
09.09.2006, 18:11
stelisti.ro este "umflat" artificial de catre Gazeta Sporturilor, la fel ca sirapidisti.ro si dinamovisti.ro prin "obligativitatea" de a citi unele articole de pe gsp.ro prin directionare pe aceste siteuri.

steauafc.ro este trecuta deja pe siteul nostru aici (http://www.romanian-portal.com/us/ro/divertisment.asp?id=41)ca siteul oficial al echipei.

NOTA: intre timp, totalsport.ro a "murit". Momentan, nu stiu alt site care sa transmita in direct meciurile de fotbal smileys/smiley5.gif

10.09.2006, 12:08
mie site-ul gazetei mi se pare antic si plictisitor...cind ianitoaia era la prosport site-ul lor era interesant..ar fii putut sa-l copieze si la gazeta.