PDA

Arată versiune întreagă : particular in germania

doar eu
13.07.2012, 07:00
buna ziua la toata lumea
stie cineva cum poti lua lucrari in particular aici in germania??
lucrez la o firma cu gewerbe dar vreau ca sambata chiar si dupa-amiaza sa iau cate un job in particular
am incercat sa dau anunt pe e bay nu mai stiu voi cum faceti? cum gasiti job-uri?
uitasem sa spun sunt maler

shogunelu
13.07.2012, 11:05
uitasem sa spun sunt maler

Zi-i pe romaneste ca esti zugrav, ca nu-i problema, pricepem.

doar eu
13.07.2012, 13:30
si care ar fi problema ta ?? ca nu inteleg mai shogunel ? inteleg ca esti veteran pe-aici dar nu se cunoaste daca ai dat asemenea raspuns inseamna ca ai o problema tu cu tine incearca sa ti-o rezolvi sa nu devina cronica

shogunelu
14.07.2012, 03:15
si care ar fi problema ta ?? ca nu inteleg mai shogunel ? inteleg ca esti veteran pe-aici dar nu se cunoaste daca ai dat asemenea raspuns inseamna ca ai o problema tu cu tine incearca sa ti-o rezolvi sa nu devina cronica

Problema mea nu e niciuna, iubesc si eu romana, germana, engleza, insa le iubesc separate, nu la cazan, de aceea ti-am atras atentia prieteneste, imi pare teribil de rau daca te-am suparat, da-i bataie si foloseste-le cum te pricepi tu mai bine.

doar eu
14.07.2012, 09:46
nu am fost rau intentionat cu raspunsul pe care ti l-am dat , dar a fost un pic cam dur si dupa parerea mea nu-si avea rostul dar oricum , cum zici tu nu conteaza asta important e sa mearga treaba bine