PDA

Arată versiune întreagă : Caut locuinta pe langa Frankfurt...

florin_florin5471
23.01.2012, 10:41
Caut un apartament langa frankfurt 20-25 km 60-70 metri patrati 2 camere urgent....multumesc

tonita
24.01.2012, 09:31
Ai sanse sa gasesti si aici, pe forum, dar cred ca la Immobillienscout24 vei gasi ceva mai multe oferte. Google.

florin_florin5471
25.01.2012, 03:31
multumesc pt raspuns caut de ceva timp pe toate site-urile poate am norcastazi am gasit ceva merg sa il vad.o zi placuta

florin_florin5471
26.01.2012, 12:14
URGENT!!! caut in continuare locuinta.......ap 60-80 m2 550,-wm maxim astept raspunsuri caut si nu gasesc nici cum in 50 km in jurul frankfurtului .va multumesc

florin_florin5471
16.02.2012, 17:03
am gasit apartament subiect inchis

Pisoi
16.02.2012, 18:56
am gasit apartament subiect inchis
...iete un alt caz rezolvat pe acest forum! :aplause: ..."subiect inchis" nu refleta mai nimic relevant la acest topic! :thatsit:
...acu' ca tot ti-ai gasit "peretii de locuit" macar vin-o si tu cu ceva infoarmatii care pot fi folositoare pt altii! :ideea:
p.s. am vaga impresie ca senioru' toni42 nu are nici un merit in "encilada" asta :lol:

florin_florin5471
24.02.2012, 17:25
si ce ai vrea sa iti dau adresa unde locuiesc?! miam gasit tot singur in dusseldorf miau miau.si plus de asta inafara de tony42 care iam si multumit daca ai citi macar nu mia dat nimeni nici macar un site daramite sa imi mai dea vreo alta informatie
asa ca mai lasa criticile si documenteazate pt altii.

Pisoi
24.02.2012, 18:53
si ce ai vrea sa iti dau adresa unde locuiesc?! miam gasit tot singur in dusseldorf miau miau.si plus de asta inafara de tony42 care iam si multumit daca ai citi macar nu mia dat nimeni nici macar un site daramite sa imi mai dea vreo alta informatie
asa ca mai lasa criticile si documenteazate pt altii.
amice,
mesajul meu a fost putin intentionat comic (ci nu critic sau ironic) avand in vedere ca sunt multi/te care cauta p-aici o informatie rapida si personal favorabila iar dupa ce isi rezolva situatia da cu flitu' si nu mai da p-aici! :ideea:
...puteai foarte bine sa iei in consideratie si faptul "pozitiv" ca daca numai tony42 ti-a raspuns si ca nu ti-au raspuns mai multi, asta nu inseamna ca e rea vointa din partea cuiva ...ci ca poate nu e nimeni prin "zona" in care cautai sau poate ca nu sunt inregistrati pe acest forum ca sa-ti citeasca anuntul si sa te ajute in ceea ce te interesa!:-?
...faptul ca ti-ai rezolvat singur situatia ...eu personal nu consider ca trebuie sa-ti pui palma'n "frunte" ... si sa "traiesti cu ideea ca daca "nu m'ajuta nimeni ...io de ce as' face-o":P

p.s. NU, nu am nevoie de adresa ta pe care ai gasit-o singur si in care te-ai stabilit ...daca am drum prin zona, ma aciuesc (fie ca vrea sau nu) pe la tony42 :cool:

florin_florin5471
29.02.2012, 14:34
mda ca bine mai zici.esti interesant ma faci sa rad,asa am inteles eu ca ai fost ironic.in fine scz daca am zis ceva urat numai bine