PDA

Arată versiune īntreagă : www.crestinortodox.ro

vala33
18.09.2011, 05:55
http://www.crestinortodox.ro/forum/

aramis_13
18.09.2011, 10:05
bre, de ce păcătuiești? te bate doamne-doamne...

sorin
18.09.2011, 11:07
nu vreau sa-mi pun toti ortodocsii in cap, asa ca le las linkul :-$

aramis_13
18.09.2011, 11:12
īntre timp m-am răzgāndit. c-am dat pe acolo și de vreo oră rād de mă prăpădesc.

bre vala, mai ai de astea? că nu-ți mai trebuie circ...

encore
19.09.2011, 01:49
:lol::lol::lol:

tare de tot forumul ala ...

danref
20.12.2011, 06:11
Sa-i vezi acum cu ocazia Craciunului ce clocoteala e pe acolo.Ei cauta si acum si-si sparg capetele si nu gasesc legatura etimologica intre Craciun si Cristos.Razi de mori ,termenul de "Craciun" ii scoate din minti pe ultraortodocsi,cica-i nume pagan.De ce au ales romanii termenul de Craciun este greu de spus insa nici unul dintre ei nu au incercat o asociere, sa zicem cu termenul de "Craciun" din lb engleza care este Christmas (liturgie pt Christos)ca sa vaza legatura .Ce sa le faci , engleza si carnea de porcovan le cam pica greu la bibilica:))

encore
20.12.2011, 08:37
Mai sint si altele de ris. N-am timp sa citesc tot, dar mai era un topic cu sexul, daca e voie sa faci sex fara sa faci copii; unii ziceau ca nu.
Draq stie dar cind vezi ce fac popii, ca astia sint cei mai mari perversi si pedofili, iti piere tot risul. Acum chiar e un scandal in Olanda, din nou cu popi violatori de zeci de mii de copii. Sint curious ala de zice (pe forumul ala) ca-i pacat sa faci sex fara intentia de a face copii, ce schelete o fi avind si el in dulap.