PDA

Arată versiune întreagă : caut un job in New York

doris40b
13.09.2011, 08:50
Cetateanca americana, vorbesc engleza cursiv, experienta in domeniul restaurantelor ca si waitress. Recent relocata in zona.Contact 240 217 5363. Apreciez orice oferta. Luminita.

aramis_13
13.09.2011, 09:12
iaca trollu. ba o cheamp dorina, ba ileana, ba luminița, ba valy. ba e nerezident, ba cetățean. o fi având vreo agenție de mică publicitate și folosește forumul doar pentru asta.

doris40b
13.09.2011, 13:17
iaca trollu. ba o cheamp dorina, ba ileana, ba luminița, ba valy. ba e nerezident, ba cetățean. o fi având vreo agenție de mică publicitate și folosește forumul doar pentru asta.

Iaca uite cum sta treaba si imi cer scuze pentru ca nu am postat o informare generala.Spun celor care au nevoie cat de mult m-au ajutat informatiile de acest forum..si uite trolul....postez pe contul meu si incerc sa-i ajut pe cei care care au nevoie, si din fericire ileana si-a gasit job....valy si-a facut picnicul si sper ca si luminita o sa gaseasca un job. Daca este interzis de regulament il rog pe admin sa stearga postarile pentru ca eu nu intru aici sa am schimburi inteligente si ironice de replici .Intru pur si simplu pentru ca atunci cand am avut nevoie am gasit informatiile necesare. Multumesc.Dorina

doris40b
13.09.2011, 13:23
Si inca ceva, inca cel putin 4-5 membri au cont aici tot recomandarilor mele. Si nu am luat bani pentru asta daca asta era substratul .Dar poate fi o idee.

aramis_13
13.09.2011, 19:48
nu asta era ideea, ci că fiecare cu contul lui. de unde să ştie omu' cu cine vorbeşte, dacă tu scrii în numele altora?