PDA

Arată versiune întreagă : of, muzica romaneasca, chitaristi romani cu care am crescut

AnaPocola
26.07.2011, 03:09
Off.. am gasit zilele trecute la birou doua video-uri care promoveaza o chitara Fender, facute cu chitaristi romani. in timp ce le ascultam mi s-a facut un dor de muzica celor cu care am crescut, de dulcele grai... "ardelenesc" ca sa zic asa (ma rog, imbinat cu maghiara, dar tot acolo e)....! :( Am simtit nevoia sincera sa il share-uiesc cu cineva sperand ca poate si altii vor simti la fel.

Mi-a placut si ideea brandului, sa ia chitaristi romani care sa cante la chitara respectiva. In sfarsit ne uitam si in ograda noastra, la ce avem. Voua cum vi se par?

www.... e Dan Iliescu - Timpuri noi si aici e Jimi Laco www... - clujeanul de la Nightlosers

aramis_13
26.07.2011, 07:36
ai găsit pe dreacu. şi ai nimerit tu aşa dăn absolută şi pură întâmplare taman pă situ' ăsta...
altu' care crede că a pus coada la prună şi poa' să bage spamu' făr' să se prindă nimeni.

sorin
26.07.2011, 09:26
aramis are dreptate. linkurile youtube, permise dealtfel in mod normal pe acest forum, sunt postate pe acest topic cu intentie clara de a reclama indirecta pentru linkurile de pe acele pagini, ceea ce constituie spam.