PDA

Arată versiune întreagă : Website design

AdinaDallas
16.09.2005, 09:50
Website-uri genialela cele mai avantajoase preturi!
www.....

Adina 972 922 4217

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator. citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

allvlad
20.03.2006, 03:09
Ziua buna,

Am aruncat o privire peste site-ul vostru si mi-a placut modul simplu si concis de prezentare. Eu sunt web designer/developer cu o experienta de mai bine de 5 ani in domeniu, cu experienta in domeniul solutiilor web complexe (aplicatii Internet/Intranet). Domeniul meu de expertiza este platforma PHP, cu suport MySql, XML, XHTML, CSS, JS si chiar si un pic de Java applets daca este nevoie. Sunt obisnuit sa lucrez in sistem outsourcing, iar din punct de vedere Project Management am experienta de 2 ani in proiecte pentru companii multi-nationale.
In cazul in care va intereseaza o colaborare, va stau orican la dispozitie la vladb@iqmp.ro sau 734 236-1024.
Cele bune,
Vlad

roxana petre
22.03.2006, 15:42
Adina, am pus un request la acel link si nimeni nu m-a sunat sau
emailed. poti sa-mi dai un estimate? sint in los angeles si am nevoie
de un site. thx...ttyl :)

AdinaTX
22.03.2006, 16:16
Buna Roxana,

Tocmai am citit mailul si ti-am raspuns.

All the best,

Adina

pgpdesign
06.07.2006, 02:44
Adina,

Te-ai gandit sa faci outsourcing in Romania? Sa gasesti proiectele acolo iar lucrul efectiv sa fie in Ro? Eu am o mica firma (14 angajati) care asta face de 4 ani. Realizam in principal aplicatii web (ecommerce) dar si web-design, CID etc.

90% din clienti sunt din USA.